Додаток Veon від Білайн — як встановити, відгуки

Логотип Veon на екрані смартфона

Сучасне суспільство веде всі переговори за допомогою соціальних мереж і різноманітних месенджерів. Це значно економить час і фінанси. Постійно презентуються нові програми, але багато хто з них є прохідними і користувачі не звертають на них увагу. А інша половина здатна підірвати мережу інтернет. Одним з таких є додаток Veon від Білайн, про яке зараз і розповімо.

Що таке Veon

Veon — це універсальне інтернет додаток, яке об’єднує в собі можливості соціальних мереж, відео-контенту, веб-стрічок та месенджера. На додаток до всього цього, програма виконує функції магазину (здійснення покупок, інформація про акції та знижки). Суміш всього цього функціоналу є Беон. Розробником програми є Білайн, тому цей сервіс найбільш вигідний для абонентів цього стільникового оператора. Вигода полягає в тому, що абоненту надано безлімітний інтернет-трафік. Додаток Veon є на Андроїд і iOs. Відгуки про платформу в Інтернеті досить суперечливі, що пов’язано з деякою недоведённостью продукту.

Логотип Veon

Утиліта має ряд затребуваних опцій:

 1. Відправлення текстових повідомлень. За допомогою цієї опції ви можете вести переписку особисту і групову (створювати групові чати), обмінюватися фотографіями, відео і аудіо.
 2. Виконання дзвінків. Ця функція надає можливість здійснювати безкоштовні дзвінки іншим користувачам програми. Дві цих функції є серйозним суперництво утиліті Viber.
 3. Стрічка новин. Користувачам доступна оновлюється інформаційна стрічка, в якій підібрані самий свіжі новини і цікаві пости. У програмі поки не передбачено самостійне створення новин. Стрічку заповнюють провайдери сервісу. Як і в будь-якій соціальній мережі, ви можете самі вибрати на які новини підписатися.
 4. Можливості соціальних мереж. В утиліті ви створюєте акаунт, можете додавати друзів, спілкуватися, обмінюватися з ними різним контентом.
 5. Особиста сторінка Білайн. Абонентам оператора Білайн, що встановив додаток, сервіс надає безкоштовний трафік. Подібна акція повністю виправдовує себе при перегляді фільмів у програмі. Тут ви зможете стежити за станом свого рахунку. У разі нульового балансу всі функції будуть доступні, як в звичайному режимі.

Дівчата на презентації Veon

Особливості Білайн версії

Як і будь-які інші програми, Veon від компанії Білайн має свої плюси і свої мінуси. Соціальна мережа від beeline має ряд переваг:

 • можливість безлімітного спілкування, навіть при нульовому балансі особового рахунку;
 • простий і зручний інтерфейс. Всі необхідні функції знаходяться прямо перед очима;
 • постійне оновлення кінострічки, перегляд якої не тарифікується;
 • представлений великий вибір спец — пропозицій багатьох магазинів і ресторанів.

Відповідно до думками користувачів, недоліків додаток має куди більше:

 • новий месенджер вийшов «сирий». У зв’язку, з недавнім випуском, не всі технічні питання розробниками вирішені;
 • можливе створення групових чатів, але процес їх створення досить складний і не зрозумілий;
 • не передбачені відеодзвінки;
 • новинна стрічка убога і не цікава;
 • акцій наданих магазинами практично немає;
 • відсутність безкоштовного прослуховування музики;
 • незабаром в програму почнуть додавати контекстну рекламу;
 • тривалий процес реєстрації.

У підсумку вийшло вигідна соціальна мережа для операторів компанії Білайн. Для інших же гідності виявляться незначними. Завантажити veon в Росії, а також дізнатися актуальну інформацію по ньому (наприклад, скільки коштує використання, або як тарифікується трафік абонентів всередині veon) можна з офіційного сайту компанії Білайн.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector