Quest Veon — перший квест в доповненої реальності

доповнена реальність

Quest Veon — унікальний захід на платформі однойменного програми. Проект розпочався 7 жовтня і заробив собі гарну славу серед користувачів, які вже встигли взяти участь в цікавих завданнях.

Більш детально можна дізнатися на офіційному сайті: Quest.veon.com.ua

Квест в доповненої реальності вперше в Україні

Квест — це пригода, засноване на заздалегідь підготовленому сценарії, проте результат гри залежить від гравців. Найчастіше для квестів відводиться певна кімната або кілька кімнат, де обстановка і звукові супроводу сприяють повного занурення в атмосферу. За кожну розгадану загадку покладаються якісь бонуси у вигляді продовження гри або якихось підказок.

Кожна гра розрахована на певну кількість людей. Може проводитися на основі фільмів або книг, але також є безліч логічних і психологічних ігор. Сценарій розписаний, але підсумок визначають гравці. Деякі завдання можуть виявитися з несподіваною розв’язкою.

доповнена реальність

Квести створені для шукачів пригод і любителів активно провести вільний час. Подібне проведення часу зближує команду, а також наповнює життя яскравими емоціями і спогадами.

Veon квест — це той випадок, коли для занурення в атмосферу не потрібно платити гроші, все знаходиться в вашому смартфоні! Для того, щоб почати грати, необхідно встановити додаток v quest, далі пройти нескладний процес реєстрації і приступити до виконання завдань.

Veon квест вдає із себе список завдань, зазначених в додатку. За виконання завдань покладаються призи, починаючи від незначних і закінчуючи дорогими, якщо користувач робить успіхи.

Завдання і підказки розташовані по всьому місту, відповідно можна поєднати приємне з корисним — прогулянку на свіжому повітрі і увелкательное розгадування загадок.

Чим цікаво цей захід

Вперше в Україні був створений квест доповненої реальності, завдання та віртуальні підказки розташовані по всьому місту. Стати учасником дійства і виграти безліч призів може кожен, у кого є програми Veon. Для того, щоб почати вигравати призи, необхідно виконувати всі завдання. Лідируючі користувачі зможуть отримати такі значні призи, як електробайкі і електрочоппери. Для абонентів Київстар передбачені привілеї.

Veon — не просто месенджер, а успішний і інноваційний проект!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector