Фонова музика з реклами Veon в Україні і Росії

Дівчина слухає музику

Музика з реклами месенджера Veon — справжній витвір мистецтва, яке приваблює користувачів не менше, ніж сам додаток. Міні-кліпи про популярному безкоштовному сервісі настільки сподобалися глядачам, що їх хочеться не пропустити, як настирливу рекламу, а переглядати знову і знову. Свої кампанії в підтримку Veon встигли зняти відразу в декількох країнах, при цьому кожен ролик вийшов по-своєму яскравим і оригінальним.

Музика з реклами Veon

Питання, яке хвилює багатьох глядачів — де можна знайти пісні з реклами Беон? У пошуку заповітного назви треку можна звернутися на форуми або спеціальні групи в соціальних мережах, однак не варто витрачати час, адже завантажити і прослухати пісні, які звучали в цій рекламі, можна прямо на нашому сайті. Вибирайте музику за смаком, завантажуйте в свій плейлист і насолоджуйтеся прослуховуванням коли завгодно.

Veon з Росії з любов’ю mp3

Білайн Veon 2017 музика — це стильний чорно-білий ролик, розбавлений яскравими жовтими акцентами. Головні герої кліпу — молоді, амбітні і впевнені в собі хлопці і дівчата, які не бажають платити за слова, емоції та спілкування. Головна ідея кліпу — безмежні можливості програми Veon, яке здатне подарувати повну свободу спілкування та самовираження. Динамічна музика, яка грає на тлі, завоювала серця десятків тисяч росіян.

Реклама Veon

Музика з реклами Беон в Україні

Україна представила власний рекламний ролик Veon, музику для якого записав відомий музичний колектив The Hardkiss. Зйомки кліпу проходили в таких відомих місцях столиці, як Подільські підворіття, Троєщина і Видубичі. Реклама приваблює не тільки великою кількістю вражаючих кадрів, але і динамічним музичним супроводом. Ролик під назвою Image з’явився на початку жовтня і зумів набрати більше 2,5 тис. Переглядів на YouTube. Зверніть увагу, що додаток є розробкою відомого холдингу Veon, якому також належить мобільний оператор «Київстар».

Як ще цікаво рекламували Veon

Останнім часом реклама встигла стати окремим видом мистецтва. На початку вересня нинішнього року відомі актори представили свій ролик на підтримку мобільної платформи. Масштабна кампанія, в якій взяли участь Світлана Устинова, Павло Табаков та Юрій Дудь, була доповнена саундтреком під назвою Run Boy Run від відомого музиканта з Франції Woodkid. Кліп вийшов надзвичайно видовищним і захоплюючим, а весела пісня встигла оселитися в багатьох списках відтворення.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector