Veon — огляд додатки, як користуватися, відгуки

Новий месенджер Veon

Цього року російська компанія Вимпелком презентувала нову платформу для мобільного спілкування. Називається вона Veon; розглянемо, що це таке і детально розберемося з його можливостями.

Що таке месенджер Беон

На початку року Veon ltd оголосив про запуск однойменної платформи в Росії. Veon це додаток для мобільних пристроїв. Датою його запуску для російських користувачів вважається липень 2017 року. Як воно працює, які можливості надає користувачем, розберемося докладніше. Отже, Беон дозволяє:

  • Використовувати можливості мессенджера: відправляти текстові повідомлення, обмінюватися файлами і фотографіями, ділитися відеоінформацією, створювати абонентські групи, спілкуватися в чатах.
  • Здійснювати безкоштовні дзвінки в системі Беон.
  • Створити власний аккаунт.
  • Абонентам «Білайн» надається можливість роботи в особистому кабінеті, де можна управляти різними послугами, оперативно контролювати стан рахунку.
  • Абонентам «Білайн» надається безкоштовний безлімітний інтернет на весь контент знаходиться в додатку.
  • Отримання знижок та акційних пропозицій від компанії «Білайн», а також компаній, які є її партнерами. Серед них широко відомі не тільки в Росії, але і за її межами бренди.
  • Використання інформаційних каналів популярних інтернет видань, а також перегляд телевізійних каналів.

Смартфон в руках

Аналізуючи відгуки користувачів про платформу Veon Росія, можна зробити висновок — захопившись процесом запуску продукту, розробники випустили цілий ряд дрібниць, які несуть незручності для користувача. Так, наприклад, новинний огляд надається тільки Рамблером, що недостатньо. Великий мінус — відсутність відеодзвінків. Є деякі проблеми з роботою бонусів, обмежений набір знижок і компаній їх надають. Є деякі інші недоліки. Однак необхідно визнати, що платформа має величезний потенціал, а всі шорсткості з часом будуть допрацьовані.

Відмінності від інших месенджерів

Чим же відрізняється додаток Veon від аналогічних продуктів, які присутні на телекомунікаційному ринку. Основними його конкурентами виступають: WhatsApp, Telegram і Viber. Користувачі використовують ці продукти вже давно і звикли до них. Розібратися, що таке Беон, їм ще належить. Незважаючи на те, що запуск аналогічних продуктів компаніями МТС, Мегафон, Ростелеком не мав особливого успіху, розробники Veon Росія сподіваються, що Беон чекає велике майбутнє.

Її основна відмінність від конкурентів — це не просто месенджер. Це багатофункціональна платформа. Вона об’єднала всі ті можливості, які користувачам полюбилися в мережі інтернет. Вона поєднує функціонал звичайного месенджера з можливістю по придбанню необхідних товарів і послуг. Тут одночасно можна подзвонити другу, прочитати новини, подивитися новий фільм і придбати нові туфлі отримавши при цьому істотну знижку від партнерів Беон.

Фотографування на смартфон

Інтелектуальна платформа підбирає новини, товари і послуги для конкретного користувача, виходячи з його переваг.

Планується інтеграція Беон з платіжним сервісом Masterpass від Mastercard. Буде можлива прив’язка платіжної банківської картки та проведення оперативних оплат за товари і послуги.

Хто створив додаток

Додаток було створено командою фахівців міжнародного холдингу Veon Ltd. Активну участь при розробці брали представники російського Вимпелком, що дозволило максимально адаптувати платформу під нюанси російського законодавства, врахувати вимоги вітчизняних користувачів. Завантажити безкоштовно платформу можна використовуючи App Store або Google Play. Пройшовши нескладну реєстрацію і прив’язавши свій телефонний номер і, при бажанні, електронну пошту можна відразу ж почати її активне використання.

Можливі проблеми при роботі додатка

Щоб не ставити питання: «Чому не встановлюється додаток?» — зверніть увагу, що для його коректної установки необхідно 128 мегабайт вільного місця на пристрої. Інакше воно може не встановитися.

Щоб не виникало проблем зі зміною пароля, краще при реєстрації додатково ввести адресу електронної пошти, на яку, при необхідності, буде відправлений код.

Деякі користувачі скаржаться на повільну роботу Беон, проблеми зі здійсненням дзвінків всередині системи, нерозумінням як його відключити, труднощами додавання в індивідуальний кабінет, необхідністю при кожному вході підтверджувати телефонний номер і ряд інших незручностей.

Однак часто причиною служить неточні дії при реєстрації додатки, а також при його використанні. Так, наприклад, якщо при реєстрації вибрати «Входити автоматично» (Android) або «Запам’ятати мене (iOS), то не виникне необхідності підтверджувати телефонний номер при кожному вході.

Потрібно звернути увагу, що використовувати аккаунт одночасно на декількох пристроях не можна.

Більш повну інформацію по роботі з платформою можна отримати на офіційному сайті компанії або звернувшись в технічну підтримку проекту.

Якщо у Вас є вже досвід використання платформи, просимо поділитися своїми враженнями. Це буде корисно нам, а також іншим користувачам.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector