Як слухати музику в додатку-месенджері Veon (Беон)

промо Veon

Додаток VEON від стільникового оператора Білайн об’єднує в собі безліч функцій. Головна його функція — легке спілкування і проведення часу. Додаток однаково працює на Android і iOS. Cкачать можна на Google Play або App Store відповідно. За установку програми навіть передбачається приємний бонус у вигляді знижок від партнерів цієї унікальної інтернет-платформи. Для реєстрації аккаунта потрібно тільки номер мобільного телефону.

У статті ми розповімо, як можна слухати музику в veon, спілкуватися, дивитися фото та фільми, брати участь в акціях і розіграшах.

Як слухати музику в Veon

Додаток дозволяє здійснювати прослуховування музики в необмеженій кількості без реклами. Інтерфейс програми інтуїтивно зрозумілий. Тому воно сподобається тим, хто звик слухати музику в соціальній мережі «Вконтакте», яка на даний момент обмежила доступ користувачів до музичної базі.

Вбудована інтелектуальна система Flow відстежує смакові переваги користувача і пропонує йому відповідні треки. Оформлення підписки Premium + дозволяє отримати 3 місяці безкоштовного прослуховування аудіо.

Дівчина і логотип Veon

Платформа Беон співпрацює з музичним сховищем потокового аудіо Deezer, який надає базу, яка налічує до 45 млн треків, 30 тис. Радіостанцій і понад 40 тис. Аудіокниг.

Прослуховувати можна на смартфонах Android і ios, персональних комп’ютерах, планшетах, аудиосистемах і т. Д.

Варіант платної підписки

Поки невідомо, чи є можливість підписуватися на сервіси Беон, чи ні.

За словами розробників над програмою ще ведеться робота, і ця можливість може з’явитися в подальшому.

Як дивитися безкоштовні фільми в Беон

Додаток має вкладку «Фільми в Beeline», в якій щотижня відкривається по 10 безкоштовних фільмів (їх можна дивитися в додатку). Цікаво, що іноді тут надаються фільми, які більше ніде не можна побачити безкоштовно або скачати. Наприклад, новий фільм Бондарчука «Тяжіння».

Ще один варіант перегляду безкоштовних фільмів — це оформлення передплати на БілайнТВ. Перший місяць абонент може дивитися близько 40 ТБ-каналів безкоштовно. Після закінчення місяця можна оформити вигідний платний тариф.

Величезними перевагами є:

  • відмінну якість зображення;
  • можна дивитися фільми і мультики в Беон в будь-якій точці РФ.

Крім вищеописаних функцій інтернет-платформа VEON є месенджером, соціальною мережею і пропонує безліч вигідних тарифів (особливо для абонентів Білайн).

Якщо Ви користувалися даними додатком, залиште нижче свій відгук.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector