Кешбек і бонуси за використання додатка Veon

Смартфон з логотипом Veon

Соціальні мережі — сучасний спосіб спілкування, передачі інформації і перегляду новин. Але якщо поєднати її з месенджером, вийде універсальний додаток Беон. Завдяки його функцій користувачі можуть здійснювати безлімітні дзвінки та обмін повідомленнями. Дана програма була випущена розробниками компанії Білайн. А це значить, що всі абоненти цього оператора мають необмежений запас можливостей при використанні утиліти (наприклад, отримувати кешбек 10 при Автооплата в veon). У цій статті ви дізнаєтеся всі плюси використання додатка, будучи клієнтом Білайну.

Безкоштовний трафік всередині програми для абонентів Білайна

Це універсальне додаток має ряд особливостей і виконує наступні функції:

  1. Переписка. Ця функція дозволяє споживачам вести безкоштовну листування, створювати групові чати, обмінюватися фото, відео та документами.
  2. Виклики. Ви зможете проводити безкоштовні дзвінки в мережі сервісу, за рахунок використання активного підключення до мережі Інтернет в будь-якому регіоні країни.
  3. Новини. У головному вікні програми вас чекає інформаційна стрічка, яка постійно заповнюється новинами паблік, на які ви підписані.
  4. Соціальна мережа. Як і на будь-якому подібному ресурсі, ви можете створити свій обліковий запис, шукати нових друзів і співрозмовників.
  5. Робочий кабінет Білайн. За допомогою цієї функції клієнти компанії можуть відстежувати свій фінансовий рахунок, поповнювати його. Причому, якщо на вашому рахунку закінчилися гроші, ви можете продовжувати працювати в додатку.

Після першого запуску програми вам запропонують прив’язати свій номер телефону до облікового запису (якщо ви абонент цієї компанії). Для такої інтеграції сервісів потрібно лише вказати свій номер телефону, на який прийде смс з паролем для підтвердження аккаунта. Після введення захисного коду інтеграція вважається завершеною. Завдяки цій функції абонент зможе переглядати всю необхідну інформацію в своєму особистому кабінеті (баланс рахунку, параметри трафіку, кількість доступних хвилин), і виконувати поповнення рахунку в будь-який момент.

Дівчина в одязі з квітами Білайн

Veon доступний для абонентів всіх операторів. Але головним плюсом для клієнтів Білайн є безлімітний трафік усередині сервісу, трафік всередині програми не тарифікується. Це означає, що користувачі можуть переглядати нескінченну кількість фільмів і відеороликів без страху втрати трафіку. При здійсненні дзвінків пакет хвилин вашого тарифного плану абсолютно не задіяний і не буде витрачатися.

З додатком Беон інтегрована система оплати за допомогою банківських карт mastercard. Ви можете прив’язати свої кредитки і банківські картки будь-яких банків до сервісу. Це значно підвищує зручність оплати і покупок в інтернет магазинах. Після закінчення шести місяців після інтегрування банківських карт і підключення до функції Автоплатеж, абонентам буде нараховуватися на рахунок в особистий кабінет Кешбек в 10% при включенні Автооплати в Veon.

Як безкоштовно дивитися ліцензійні фільми і підписатися на телевізійні канали

Серед основних переваг утиліти виділяється перегляд відеофільмів. Користувачі можуть дивитися безкоштовно ліцензійні фільми в хорошій якості прямо в додатку. Кількість фільмів постійно поповнюється. Серед них є безліч різних жанрів від комедії до жахів. Дивіться вітчизняне кіно і іноземні блокбастери. Перегляд фільмів ніяк не позначається на трафіку. Завдяки цьому ви можете цілодобово перебувати в світі кінематографа. Весь відеоконтент не містить ні краплі реклами. Є й телевізійні канали, а також контент, підібраний виходячи з ваших уподобань. Ви можете вибрати будь-який з, підписатися на нього і дивитися онлайн, з екрану свого мобільного пристрою. Подібне поєднання кінотеки і каналів ТБ ставить Беон в лінійку найзручніших відеосервісів на просторах інтернету.

Іконка Veon на екрані смартфона

Бонуси для користувачів

У сервісі добре розвинена партнерська програма. Беон має велику кількість компаній партнерів, і ця кількість постійно зростає. Ви самі вибираєте розділи, які вам цікаві. Відстежуйте знижки і акції в мережі будь-якого партнера. Отримуйте бонуси за використання додатка, дисконтні купони і використовуйте їх. Участь в таких акціях і застосування купонів поширюється на всіх користувачів сервісу, незалежно від оператора зв’язку. Головним бонусом програми є Кешбек 10% після включення Автооплати від Беон. Цей бонус доступний тільки після півроку використання сервісу.

висновок

Veon — досить вигідну пропозицію від компанії Білайн. Але скористатися такою вигодою, на жаль, здатні лише абоненти цієї компанії. Для інших користувачів дана утиліта є середнім, зручним сервісом для спілкування. Якщо у вас з’явилися питання по цій темі, пишіть їх в обговореннях нижче.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector