Завантажити High-Res обкладинки альбомів і докладні теги ID3 для бібліотеки MP3 на Android

Коли ви аудіофіл, керування музикою — це любов.

Якщо ви дотримуєтеся ретельності, коли йдеться про теги вашої музики, і навіть якщо у вас вже є бібліотека, яка потребує трохи організації, додаток від програміста filobotto робить процес надзвичайно легким.

Крок 1. Встановіть автоматичний редактор тегів

Програма, яка спрощує маркування музичної бібліотеки, називається автоматичним редактором тегів і доступна безкоштовно в магазині Google Play.

  • Установіть автоматичний редактор тегів безкоштовно з магазину Google Play

Крок 2: Надання дозволів

Під час першого запуску програми вас зустріне керівництво з налаштування.

Крок 3. Перевірте виявлені налаштування та виправлення носіїв

Тут ви знайдете всі ваші носії на вкладці «Пісні», відсортовані за виконавцями, потім назву пісні.

Якщо з якихось причин ви не бачите всіх носіїв, це може бути пов’язано з неправильними дозволами на SD-карті.

Оскільки головною метою програми є додавання відсутньої інформації про альбом, найпростішим способом є упорядкування результатів, оскільки обкладинки альбому відсутні.

Крок 4. Відзначте вашу бібліотеку

Після налаштування всього ви можете почати розмітку бібліотеки.

Звідти ви побачите результат «AutomaTag найкращий матч», і якщо це правильно, все, що вам потрібно зробити, щоб додати теги, вибрати їх зі списку.

Важливо пам’ятати, що, вибравши AutomaTag для заповнення метаданих доріжок і альбомів, будь-які раніше введені метадані, введені вручну, будуть перезаписані.

Якщо функція автоматичного пошуку тегів не може знайти правильний тег для пісні або якщо вона знайшла її, але деяка інформація була неповною або неповною, легко редагувати теги вручну.

Якщо процес вибору окремих пісень та альбомів займає надто багато часу, ви можете мати автоматичний редактор тегів, який автоматично підтримує всю бібліотеку.

Пам’ятайте, що незалежно від того, як ви це робите, вам, швидше за все, доведеться додавати інформацію вручну, якщо пісні, які ви позначили, від місцевих художників або маловідомих музикантів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector