Як отримати нові смайлики iOS 12.1 на будь-якому телефоні Android

Існувало багато фанфар, коли iOS 12 було викинуто, і як власник Android, ви можете відчути себе пропущеним. Тим не менш, ви не повинні відчувати себе таким чином. Вам не доведеться вибирати між вичерпним, щоб отримати новий iPhone або застрягти, використовуючи тільки функції Android — принаймні, коли мова заходить про смайлики. Це один з тих рідкісних моментів у житті, коли можна мати все.

Це пов’язано з невеликою кількістю роботи, але якщо ви вже вкоренили свій телефон з Магіською, то виявляється, що вона проста і відносно безризикова. Навіть якщо ви ще не зробили цього, це варто, тому що iOS 12.1 все ще має 70 смайликів. Ми допоможемо вам відкрити двері для всіх продуктів Magisk — адже це лише один з багатьох модів. Цей модуль Magisk емулятор виник, зокрема, тому, що власник iPhone XDA хотів мати доступ до emoji, доступним у нових версіях iOS, але це призвело до відкриття способу ввести їх в Android.

  • Не пропустіть: кращі телефони для моддинг коренів

потреби

  • Пристрій Android
  • Установлена ​​платформа Magisk
  • Резервна копія NANdroid (на всякий випадок)
  • Клавіатурне додаток з підтримкою Unicode 11

Крок 1: Знайдіть Emoji Mod в Magisku

Щоб почати, запустіть програму Magisk і перетягніть палець з лівого краю екрана або торкніться трьох паралельних смуг у верхньому лівому куті. Виберіть «Завантажено» і торкніться піктограми збільшувального скла у верхньому правому куті. Почніть писати «iOS», і буде обидва пункти для смайликів iOS12.1 і iOS 12.1 Beta 2 Emoji.

Особисто я вибрав модуль «iOS 12.1 Emoji» від Jplwolters, оскільки він має постійну історію отримання оновлень.

Крок 2: Запустіть модуль

Вибравши модуль Emoticon iOS 12.1, можна спочатку завантажити файл зі спливаючого вікна, але натиснувши «Встановити», піде тільки в погоні. Це заощадить ваш час, завантаживши та встановивши за один крок. Ви побачите блимання поруч із модом.

Крок 3. Перезавантажте

Після завершення процесу встановлення натисніть кнопку «Перезавантажити», щоб внести зміни. Навіть якщо ви пропустили опцію перезапуску з мигаючого екрану, ви можете зробити це, натиснувши кнопку живлення протягом тривалого часу.

Крок 4: Насолоджуйтесь кожним смайликом

Коли ви повернетеся, ваші звичайні смайлики будуть замінені на iPhone. Ви можете вибрати людей, їжу, тварин, предмети домашнього вжитку та випадкові предмети. Тепер ви можете навіть вибрати з червоного, сірого або білого кучерявого волосся або лисих фігур. У вас будуть як старі, так і нові опції. Якщо ви просто брали участь у ламі, їли торт і носили супер костюм, тепер ви можете представити його з цими смайликами.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector