Як безкоштовно переглядати вміст YouTube Red

Протягом деякого часу оригінальний вміст YouTube Red був жартом, відстаючим від інших послуг, таких як Netflix і Hulu з точки зору якості, тому розрив платника не здавався необхідним. Тим не менш, в серії, такі як Cobra Kai, це гарний час, щоб почати використовувати Red. На щастя, користувачі Android можуть отримати весь цей контент безкоштовно і без вкорінення.

Для цього потрібно встановити програму під назвою NewPipe, яка є безкоштовним клієнтом YouTube. NewPipe робить багато цікавих речей, як блокування оголошень у фільмах, і, так, це надає вам доступ до вмісту YouTube Red. Існує також безліч інших цікавих варіантів, таких як зображення в картинці та докладні налаштування потокової роздільної здатності.

Одним з недоліків його використання є те, що ви не матимете доступу до жодної з ваших підписок, оскільки NewPipe хоче існувати повністю незалежно від Google (тому ви не зможете увійти до свого облікового запису). У певному сенсі, однак, це приємно, тому що Google не буде дихати навколо шиї, поки ви робите підозрілі речі.

Крок 1. Увімкніть невідомі джерела / Встановіть невідомі програми

Перш ніж ви зможете зробити щось інше, переконайтеся, що телефон готовий повернути програму назад. Якщо у вас є пристрій з Android Nougat або попередніми версіями, увімкніть «Невідомі джерела». Це дозволить вам встановлювати програми, які не завантажуються з Google Play.

Крім того, якщо ваш телефон має Android Oreo або новішу версію, потрібно надати браузеру дозвіл на встановлення невідомих програм. У вас є можливість зробити це зараз або при спробі встановити програму NewPipe. Якщо вам це не важливо, це набагато простіше зробити, спочатку намагаючись встановити програму — просто натисніть «Налаштування», встановіть прапорець і поверніться назад, щоб вибрати «Встановити».

Тепер завантажте пакет APL NewPipe безпосередньо з посиланням нижче. Коли з’явиться запит, натисніть «Завантажити». Якщо у вас виникла проблема з завантаженням, вам може знадобитися тривалий час. У цьому випадку необхідно вручну вибрати посилання «Завантажити».

  • Завантажити NewPipe безкоштовно зі сховища F-Droid (.apk)

Після завантаження файл з’явиться в області сповіщень, де ви можете просто розгорнути його і натисніть, щоб відкрити його. Ви також можете знайти NewPipe на F-Droid, з відкритим вихідним кодом, зберігати оновлення. Це інша програма для встановлення, тому вибір за вами.

Тепер телефон переконається, що ви хочете встановити програму. Зробіть це, натиснувши «Встановити», а потім натиснувши «Відкрити» після установки телефону.

Якщо ваш телефон знаходиться в Oreo або новішій версії і ви хочете почекати, поки ваш браузер не зможе встановити невідомі програми, тут потрібно вибрати «Налаштування», коли з’явиться запит. На екрані нижче, увімкніть перемикач, натисніть кнопку назад, а потім виберіть «Встановити».

Крок 3: Налаштуйте параметри

Перш ніж почати перегляд вмісту на YouTube, потрібно змінити деякі параметри, наприклад, якість відео. Щоб перейти до них, натисніть на меню гамбургера у верхньому лівому куті, а потім клацніть значок зубчастого колеса в нижньому лівому куті меню, що з’явиться.

Натисніть кнопку «Audio Video», і ви помітите, що роздільна здатність обмежена 360p. Натисніть «Роздільна здатність за замовчуванням» і виберіть «Найкраще дозвіл», щоб змінити його — тоді зробіть те ж саме для «Вирішення за замовчуванням спливаюче вікно. «Ви також повинні змінити» Дозвіл кордону при використанні мобільних даних «на те, що зручно з вашим тарифним планом — можливо, близько 720p для збереження гідного дозволу.

Крок 4: Дотримуйтесь Кобра Кай

Для перегляду Cobra Kai (або іншого оригінального вмісту YouTube Red) натисніть піктограму «Пошук» у верхньому правому куті, а потім введіть назву відео, яке потрібно переглянути. Потім натисніть клавішу Enter на клавіатурі телефону. Фільми повинні відображатися прямо перед вами, і ви можете вибрати той, який ви хочете почати перегляд.

Тепер ви можете використовувати вміст YouTube Red. Хоча NewPipe, ймовірно, не є заміною для YouTube, враховуючи той факт, що він не імпортує ваші підписки або відео, які вам подобаються, це зручний інструмент для перегляду відео без реклами — і, звичайно, перегляд YouTube Red.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector