Завантажте звичайні піктограми Dock на багатоекранний екран Android Pie

У випадку Android Pie, Google додав дійсно корисну функцію Pixel, яка називається App Proposals, яка використовує штучний інтелект для прогнозування додатків, які можна використовувати в майбутньому. Вони з’являються у верхній частині ящика програми та на новій док-станції в поліпшеному багатозадачному інтерфейсі для швидкого доступу. Але ось проблема: м’язова пам’ять — це щось.

Хоча пропозиції додатку до цих пір виявилися непоганими, їх порядок змінюється протягом дня, навіть до того моменту, коли іноді ви бачите зовсім інший набір додатків у багатозадачному стикуванні. Це стає дратівливим, коли ви навчилися торкатися конкретного місця на лаві підсудних, щоб відкрити конкретне додаток, так що це може бути більше неприємностей, ніж вам варто. На щастя, у новому багатозадачному перегляді можна легко отримати звичайні іконки док-станції з головного екрану.

Вимкніть пропозиції програм

Щоб отримати доступ до звичайних значків док-станції з головного екрану, які з’являться в меню перемикання нових додатків Android Pie, потрібно лише вимкнути Пропозиції програми. Це означає, що ви втратите запропоновані програми у верхній частині вікна програми, але це невелика ціна, якщо ви шукаєте певну послідовність.

Натисніть будь-який пробіл на домашньому екрані Pixel протягом тривалого часу, а потім виберіть «Налаштування будинку» у спливаючому меню. Потім виберіть «Пропозиції», потім вимкніть перемикач поруч із «Програми» і натисніть «Вимкнути» у рядку.

Після цього іконки стикувальної станції в багатозадачному перегляді будуть точно такими ж налаштуваннями, які з’являться на головному екрані. Якщо ви бажаєте змінити розташування цих піктограм, це можна зробити на головному екрані. Ви також помітите, що напівпрозорий кордон навколо багатоцільової док-станції зник, і панель пошуку Google знаходиться під іконками.

(1) До, (2) Після

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector