Як змінити навігаційну панель Galaxy Note 9 до чорного

Одним з варіантів, які ви не знайдете в налаштуваннях Galaxy Note 9, є можливість відновлення чорної навігаційної панелі. Samsung змінив колір за замовчуванням на білий завдяки Примітці 8, усуваючи можливість відновлення чорного. Але з акуратним додатком, Примітка 9 користувачі можуть зробити це самі.

Перш ніж перейти до кроку 1, зверніть увагу, що з ним щось не так. Galaxy Note 9 використовує екран OLED, тому пікселі вимикаються при відображенні чорного кольору, що захищає від старіння. В результаті, поки інші пікселі екрана зникнуть, вони з часом зникають, пікселі за чорною навігаційною панеллю не зникнуть. Кінцевий результат полягає в тому, що навігаційна панель буде виглядати яскравіше, ніж інша частина екрана при перегляді повноекранного вмісту, що порушує рівномірність екрана.

Тому рекомендується не використовувати чорну навігацію протягом тривалого часу. Періодично перемикаючись на кольоровий фон, ви можете переконатися, що пікселі старіють з іншою частиною екрана, обмежуючи ефекти диференційного старіння (горіння AKA). Тепер, коли ви знаєте про ризик, давайте продовжимо.

Крок 1. Встановіть програми Nav Nav

Необхідно завантажити додаток Navbar Apps. Розташована в магазині Play, ця програма безкоштовна і є найпростішим методом.

  • Посилання для відтворення магазину: програми Navbar (безкоштовно)

Крок 2. Змініть колір кнопок навігації

Відкриті програми Navbar і біля центру екрану будуть мати два варіанти. Виберіть «Статичний колір», щоб змінити колір фону навігаційної панелі на один колір. Параметр за замовчуванням — чорний, тому більше нічого робити.

Як ми вже згадували раніше, через різницю у старінні, ми рекомендуємо періодично перемикати колір фону. На щастя, це додаток має багато варіантів кольору, щоб відповідати вашій особистості. У якості фону можна використовувати зображення, смайлики, поточний відсоток батареї та навіть музичний візуалізатор.

Завдяки програмам Navbar можна повернути Galaxy Note 9 до більш раннього часу. Ви можете насолоджуватися зовнішнім виглядом більш глибоких чорних, навіть на навігаційній панелі — але не тримайте його занадто довго, щоб уникнути опіку.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector