Відключіть свою залежність від телефону завдяки режиму 9 у режимі Android Pie на будь-якому пристрої

Значною мірою завдяки нашим телефонам багато хто з нас не отримують рекомендованих восьми годин сну. У Android Pie, Google запустила функцію під назвою «Wind Down», яка спрямована на боротьбу з цією проблемою. Однак, завдяки творцеві творчої програми, нам не доведеться чекати, поки система Android 9.0 отримає задоволення від цієї функції.

У поєднанні з іншою функцією під назвою «Shush», Wind Down нагадує систему «Не турбувати 2.0». Shush підтримує сповіщення, щоб зупинити візуальні розваги, але функція «Вниз» пропонує найбільш інноваційну функцію — переміщує екран у режимі градації сірого під час сну. Вперше популяризований етикою Трістана Харріса, ідея полягає в тому, що безбарвна експозиція менш стимулює і перешкоджає постійному використанню, особливо вночі.

Завдяки Майклу Schättgen, нам більше не потрібно чекати, поки Android Pie використовувати цю функцію. Завдяки розробленій програмі ми можемо імітувати той самий ефект, і сподіваюся, що ми вирішимо пізню нічну залежність від телефону.

Крок 1. Завантажте Color Breeze

Програма, яка надає нам доступ до цієї функції, називається Color Breeze і може бути встановлена ​​безкоштовно з магазину Play. Скористайтеся посиланням нижче, щоб завантажити програму на свій пристрій.

  • Установіть Color Breeze у магазині Google Play

Крок 2. Увімкніть дозвіл для безпечних налаштувань

Щоб активувати автоматичну градацію сірого, потрібно ввести дозволу Color Breeze, щоб змінити параметри системи. Для цього необхідно використовувати команди ADB. Якщо ви не знаєте, як встановити ADB на ваш комп’ютер, скористайтеся посиланням нижче.

  • Не пропустіть: Як встановити ADB Fastboot на Mac, Linux Windows

Після інсталяції ADB на комп’ютері необхідно активувати параметри розробника на телефоні, а потім переконайтеся, що параметр USB Debugging увімкнено. Потім підключіть телефон до комп’ютера за допомогою кабелю USB.

Потім відкрийте командний рядок на комп’ютері та змініть директорії на папку інструментів платформи всередині місця установки ADB. Для цього введіть cd, де фактичне розташування папки інструментів платформи знаходиться в каталозі встановлення ADB. Для користувачів Windows, які дотримувалися вищевказаного посібника з інсталяції АБР, це виглядало б так:

C: Програмні файли (x86) Андроїд-sdk для Android-інструментів

Потім введіть таку команду та натисніть enter:

adb shell pm grant com.reverp.colorbreeze android.permission.WRITE_SECURE_SETTINGS

Ви не отримаєте повідомлення «успіх» або що-небудь, але якщо все працює правильно, ви будете знати, коли ви будете перевіряти програму на наступному кроці.

Тепер поверніться до телефону та відкрийте програму Color Breeze. На головній сторінці натисніть кнопку «Перевірити статус дозволу» — якщо все працює з АБР, тепер ви повинні перейти до меню налаштувань програми.

Крок 3. Увімкніть автоматичне вимкнення

За замовчуванням активне вікно «Вниз». Можна налаштувати, коли режим «відтінки сірого» увімкнено, використовуючи опції «Bedtime» і «Wake up time» у головному меню. Можна навіть натиснути «Вибрати дні», щоб вибрати дні тижня, коли він буде активним.

Після встановлення параметрів телефон почне включати сіру шкалу і перешкоджатиме вам його використовувати після досягнення запланованого часу сну. Під час наших тестів, ми виявили, що деякі телефони включаються в градаціях сірого точно перед сном, а інші тривають хвилину або дві. Те ж саме відноситься і до часу пробудження, тому, якщо воно не вмикається (або відключається) відразу, дайте йому деякий час.

Образ Даллас Томас / Android Як

Я сподіваюся, що Color Breeze може забрати вас з вашого телефону вночі. Замість того, щоб дивитися ще один фільм або насолоджуватися декількома хвилинами на вашій улюбленій соціальній медіа-платформі, можливо, відсутність кольорів допоможе покласти телефон на ніч і відпочити.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector