Кращі адаптери HDMI, щоб перетворити ваш Galaxy Note 9 на робочий стіл DeX

Samsung підкреслила свою мету — покращити обслуговування користувачів завдяки відкриттю Galaxy Note 9, підкреслюючи можливості флагманського пристрою, який можна легко поєднувати з іншими пристроями. Новий і вдосконалений режим DeX Note 9 дозволяє легко підключатися до декількох пристроїв, таких як Galaxy Tab S4 і широкий спектр моніторів і дисплеїв.

Починаючи з Galaxy S8, Samsung захоплюється розробкою способу перетворити свої телефони на міні-настільні комп’ютери та винайти DeX як спосіб подолання розриву. Цей метод, однак, виявився проблематичним, оскільки був заснований на доці, який необхідно було придбати окремо, що перешкодило його широкому використанню.

 • Не пропустіть: все, що потрібно знати про нову галактику

На щастя, Samsung оновив і спростив весь досвід DeX з появою Примітки 9. Тепер все, що потрібно зробити, щоб увійти в режим DeX, це підключити пристрій до монітора за допомогою USB-C до адаптера HDMI (DisplayPort). Звідти, просто запустіть додаток для використання пристрою як трекпада і віртуальної клавіатури, ефективно створюючи спрощену графічне середовище.

Однак існують незначні заперечення. Якщо ви використовуєте USB-кабель C-HDMI замість офіційного док-станції DeX (або кабель Bixby, який має з’явитися найближчим часом), ви будете обмежені дозволом 720p, на відміну від дозволу 1080p, пропонованого продуктами Samsung. Таким чином, ви зможете запускати до 5 додатків, а ви можете запускати 20 з власним адаптером DeX. У цілому ці обмеження невеликі в порівнянні з грошовими заощадженнями, отриманими шляхом переходу на цей маршрут.

DeX USB-сумісні кабелі

З причин, наведених вище, Samsung, звичайно, рекламує свій кабель USB-C до HDMI як найкращий спосіб підключення до монітора або дисплея, але працюватиме будь-який адаптер того ж типу. Незважаючи на це, ви можете придбати один з офіційних роз’ємів DeX Samsung нижче:

 • Купити офіційний кабель DeX від Samsung (49.99 USD)
 • Придбайте офіційний Samsung DeX Pad (з платою) ($ 68.88)
 • Придбайте офіційну станцію DeX Samsung (із зарядкою та Ethernet) ($ 149.99) \ t

Тепер більш вигідні варіанти. Нижче наведені деякі з кращих USB-C на HDMI адаптери, які ви можете купити зараз. Всі ці кабелі розроблені для підтримки роздільної здатності до 4K при 60 Гц (значно вище максимальної кількості DeX) і мають принаймні 4-зіркові відгуки на Amazon.

 • Купити кабель Anker USB-C до HDMI, 6 футів від Amazon (5 зірок, $ 19.99)
 • Купити MSLAN USB-C до HDMI 6 футів від Amazon (4.9 зірок, USD 16.40)
 • Купити Кабельні кабелі USB-C до кабелю HDMI, 6 футів від Amazon (4,7 зірки, 17,99 USD)
 • Купити кабель CHOETECH USB-C до HDMI, 3.9 футів від Amazon (4.5 зірок, 18.99 USD)
 • Придбати кабель USB-C до HDMI, кабель 6 футів від Amazon (4,4 зірки, 14,99 $)
 • Купити кабель Kimwood USB-C до HDMI від Amazon (4,3 зірки, $ 19,99)
 • Купити кабель uni-USB-C до HDMI, 6 футів від Amazon (4,3 зірки, 14,44 USD)
 • Купити кабель KINGONE USB-C до HDMI, 6 футів від Amazon (4,2 зірки, 18,99 USD)
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector