Як отримати доступ до прихованої програми Google на головному екрані

Тепер ви можете отримати доступ до оновленої інформації про погоду від Google, не маючи спочатку відкривати Google або News Weather. Тим не менш, вам доведеться використовувати Google для доступу до погоди по-старому, але ви зможете поставити ярлик на головному екрані, щоб отримати доступ до погоди безпосередньо далі.

Крок 1: «Гаразд, Google, як виглядає погода?»

Відкрийте програму Google і скажіть «OK Google» або натисніть значок мікрофона, щоб увімкнути голосовий пошук. Потім скажіть щось на кшталт «Покажіть мені погоду» або «Яка погода в [конкретній області]» і т.д. Ви також можете ввести «погоду» в панелі пошуку, але дайте мені спокій, це начебто нудно.

Перша спливаюча погода повинна з’явитися на сторінці результатів.

Крок 2. Розгорніть програму Погода

Прокрутіть вниз і ви побачите піктограму зі стрілкою і текст нижче «Вологість, вітер, схід сонця та інші деталі». Натисніть піктограму зі стрілкою, щоб розширити інформацію, і вас зустрінуть хлопці-жаби.

«Додайте це місце до списку?» Цей параметр дозволяє додавати декілька місць до програми «Погода», щоб полегшити навігацію. Якщо додати деякі, можна отримати доступ до них, торкнувшись вікна пошуку.

Крок 3. Додайте погоду на головний екран

Тепер просто торкніться меню бургер (три рядки) у верхньому лівому куті екрана. У розділі «Погода» ви побачите опцію перемикання між Фаренгейтом і Цельсієм, а нижче — опцію додавання погоди на головний екран.

Просто торкніться цього пункту й тепер ви отримаєте ярлик до програми Google Weather на головному екрані. Звідти ви можете розмістити ярлик, де хочете.

На жаль, функція тепер лише у фазі тестування, тому не всі можуть її бачити. Можливо також, що ярлик погоди доступний лише для телефонів з програмним забезпеченням Marshmallow 6.0 або пізнішої версії. Хоча, безумовно, можливо, що Google представить цю функцію в старих версіях Android, нам доведеться почекати і побачити його зараз.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector