Отримати стандартний повзунок гучності на Android 9.0 на будь-якому динаміку телефону та пристрої керування

З недавнього запуску попереднього перегляду для Android 9.0 Pie, багато хто вимагає отримати нові функції. На жаль, для більшості користувачів Android Android Pie не з’явиться на пристрої до 2019 року. Доброю новиною є те, що сьогодні ви можете додати одне з найбільших змін у інтерфейсі Android Pie до вашого телефону з простою програмою.

На Android 9.0 повзунок гучності змінився з горизонтального випадаючого меню у верхній частині екрана на вертикальну смугу праворуч у центрі екрана. Зміни не є революційними з точки зору зручності, але додають нову та свіжу естетику до програмного забезпечення телефону. Якщо ви хочете реалізувати новий вигляд вашого пристрою, все, що вам потрібно, це телефон з Android 4.1 або новішою.

(1) Pixel 2 XL з Android P. (2) Xperia XZ2 з додатком Volume Slider для Android.

Крок 1. Завантажте слайдер гучності Android Pie

Щоб додати повзунок гучності Android 9.0, завантажте програму нижче. Це коштує 99 центів, але варто ціну за унікальну функціональність, яку вона пропонує. Після встановлення необхідно прийняти кілька дозволів, щоб програма могла керувати параметрами «Не турбувати».

  • Встановіть слайдер гучності Android P за $ 0.99 з магазину Google Play

Крок 2. Замініть стандартний діалог Android P

Щоб повзунок «Android Cake» замінити повзунок системної гучності за умовчанням, для програми потрібно ввімкнути служби доступності. Просто натисніть «OK» у спливному вікні Replace Hardware Keys (Замінити ключі устаткування) і дотримуйтесь інструкцій, щоб увімкнути доступ. Після ввімкнення цієї опції можна керувати гучністю на пристрої лише за допомогою повзунка Android P.

Крок 3. Налаштуйте вигляд вашого повзунка

Типовий повзунок гучності в програмі виглядає схожим на попередній перегляд розробників Android Pie. Якщо це вигляд, вам не потрібно змінювати колір або прозорість. З іншого боку, якщо ви хочете налаштувати колір теми або шпалер телефону, ви можете зробити все це в додатку.

Щоб змінити колір, спочатку натисніть «Колір повзунка гучності», щоб змінити колір тла повзунка гучності. Потім виберіть «Колір значка повзунка», щоб вибрати колір акценту піктограми у повзунку гучності. Є багато готових кольорів, але ви також можете вибрати свій власний колір, якщо бажаєте.

Крок 4: Керуйте обсягом мультимедіа за замовчуванням

Після запуску програма встановлює визначення контексту відповідного повзунка гучності. Якщо ви хочете, щоб повзунок керував обсягом відтворення мультимедіа за замовчуванням, як і Android Pie, виберіть «Повзунок за замовчуванням» і виберіть «Медіа». Варто відзначити, що деякі інші варіанти мають кілька помилок з деякими пристроями. Хоча засоби масової інформації та автоматичні параметри працюють добре на Galaxy S9 +, на Xperia XZ2, слайдер системного обсягу з’являється на додаток до suika Android Pie, коли ви використовуєте ці настройки за замовчуванням.

(1) Змініть повзунок за умовчанням. (2) Помилка в Sony Xperia XZ2, повзунок гучності також включений.

Загалом, додаток Android Pie Volume Volume Slider пропонує простий спосіб отримати новий повзунок гучності, натхненний програмістом Android 9.0. На деяких телефонах все ще є кілька помилок, але автор програми постійно надсилає оновлення. Схоже, що ця програма з часом покращиться.

Враховуючи, що Android 9.0 Pie є, ймовірно, недоступним протягом року для більшості користувачів Android, варто спробувати сьогодні отримати нову популярність телефону. Якщо ви спробуєте програму, дайте нам знати, як вона працює на вашому пристрої в коментарях нижче!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector