Як отримати наклейки AR Avengers AR на будь-якому пристрої Android у ARCore

Ідея розширеної реальності не нова, але світ смартфонів хоче проштовхнути його великим способом. Як і будь-яка платформа, попит на продукцію і технологічні досягнення повинні наздогнати промисловість, перш ніж стати життєздатним рішенням для побутового життя. Компанія Apple і Google вперше докладають зусиль для того, щоб споживачі смартфонів вперше вийшли в АР з основними функціями.

Arte Google наклейки (тепер Google Playground) нещодавно пройшли ретельну модернізацію, щоб дозволити набагато більше взаємодії між їхніми формами AR, що додає нового унікального досвіду до суміші. Нова функція Google Play лише офіційно працює з смартфонами Pixel, але я покажу вам, як ваш телефон з підтримкою ARCore тепер може отримати його — без прав адміністратора. Цей мод від розробника Arnova8G2, нещодавно нагороджений командою порталу XDA, може зробити це без необхідності перестрибувати обручі.

Крок 1. Переконайтеся, що ваш пристрій підтримує ARCore

Тепер цей мод працює тільки на пристроях, які офіційно підтримують платформу ARCore (за винятком лінії смартфонів Google Pixel). Є хороші шанси, що у вас є, або ви знаєте когось, хто це робить, оскільки майже всі найпопулярніші пристрої підтримують платформу прямо зараз.

Популярні пристрої, що підтримуються ARCore

  • Google: від Nexus 5X до Pixel 3 XL.
  • LG: Від G6 до G7 і V30 до V40.
  • Motorola: Moto G5S Plus, Moto G6, Moto Z2 на Z3.
  • OnePlus: від OnePlus 3T до OnePlus 6T.
  • Samsung: Galaxy S7 для Galaxy S9; Галактика Примітка 8 і Примітка 9.

Крок 2: Завантажте платформу ARCore

Визначивши, що ваш пристрій сумісний з ARCore, ви повинні завантажити платформу ARCore з магазину Play, якщо у вас його ще немає.

  • Посилання для відтворення магазину: ARCore від Google

Крок 3. Завантажте порт для Google Playground

Після установки платформи ARCore наступним кроком є ​​завантаження модифікованої програми Google Playground, щоб ви могли отримати на вашому пристрої дивовижні наклейки Avengers AR. Розмір файлу становить приблизно 467 Мб, тому завантаження може тривати декілька хвилин. Він містить усі найновіші наклейки та функції AR, як і на пристроях Google Pixel.

  • Завантажте Google Playground для пристроїв ARCore

Крок 4. Встановіть програму Google Playground

Тепер, коли мод. Додаток було завантажено на пристрій, потрібно встановити файл так само, як і будь-яку іншу програму. Припускаючи, що файл було завантажено з телефону через веб-браузер, торкніться сповіщення, коли завантаження завершено. Якщо потрібно, надайте доступ до системи для встановлення програм, які не надходять безпосередньо з магазину Google Play. Крім того, якщо ви бажаєте встановити його пізніше, ви зможете переглядати вибрану програму керування файлами та повторно встановлювати її. Коли додаток закінчиться, ви ще не зможете його використовувати, тому просто натисніть кнопку «Готово».

Крок 5. Завантажте програму Google Camera

Після завантаження платформи ARCore і програми Google Playground, останнім кроком є ​​встановлення модифікованої програми Google Camera. Додаток камери — це місце, де можна використовувати наклейки AR та взаємодіяти з ними, так що це ще одна важлива частина, яка змусить все працювати. Перегляньте список і знайдіть змінену програму, яка відповідає використовуваному пристрою ARCore.

  • Завантажте порт камери Google до свого пристрою

Після завантаження мод камери ви можете встановити її так само, як і в додатку Google Playground з попереднього кроку. Після завершення натисніть «Відкрити», щоб почати використовувати наклейки AR. Ви завжди можете повернутися до камери з ящика домашньої програми, як і будь-яка інша програма.

Крок 6: Використовуйте пакети наклейки AR

Тепер, коли програма камери відкрита, прокрутіть вниз внизу, щоб знайти розділ «Додатково», а потім виберіть піктограму «Майданчик». Він перенесе вас на новий екран, де ви зможете взаємодіяти з наклейками AR та створювати цікаві сцени. Натискання піктограми наклейки з посмішкою на обличчі з повідомленням про синю точку відобразить список наклейок, які можна використовувати.

Ми хотіли спробувати набір наклейок Avengers, тому перевірте їх у розділі «Рекомендовано», а потім прокрутіть вниз, і ви побачите 5 наклейок на вибір. Оскільки це мод, більшість речей буде позначено як «Відсутнє ім’я». Натисніть будь-який символ, щоб скинути їх на поле AR — додайте більше слів до сцени, а потім подивіться, що відбувається!

Можна експериментувати з різними позах, комбінаціями символів і навіть з власним текстом на екрані. Це цікаве уявлення про те, що таке AR і що він може робити, але більш просунуті функції AR в майбутньому.

Примітка: При тривалому використанні програми AR ви помітите, що акумулятор розряджається, а частина пристрою тепла. АР вимагає великої потужності, щоб працювати належним чином, тому на даний момент це абсолютно нормально, поки батарея та інші технології не будуть розвиватися в майбутньому.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector