Цей Launcher у стилі Linux перетворює головний екран у командний рядок

Запуск команд Linux виглядає настільки складним для неспеціаліста, що він може бути іноземною.

Linux CLI Launcher від Francesco Andreuzzi істотно перетворює ваш Android у вікно терміналу, вимагаючи вводити команди, які запускають програми і досліджувати телефонну систему, на відміну від звичного способу натискання піктограм.

Хоча це звучить як складна пропозиція, Linux CLI Launcher має кілька цікавих функцій, які гарантують, що ваші враження є максимально безболісними.

Встановіть панель запуску Linux CLI

Linux CLI Launcher доступний у магазині Play для безкоштовного завантаження.

  • Безкоштовно встановіть Linux CLI Launcher з магазину Google Play

Потім натисніть кнопку «Домашня сторінка», потім виберіть «T-UI» зі списку і виберіть «Завжди», щоб встановити нову програму на початковому екрані.

Перші кроки з запуску Linux CLI

Коли ви вводите новий домашній екран вперше, він проведе вас через короткий навчальний посібник, тому обов’язково прочитайте його уважно.

Наприклад, введення літери «C» буде відображати програми та програми, які починаються з цієї літери.

Також легко зателефонувати комусь за допомогою CLI Linux Launcher.

Видалення програм, які вам більше не потрібні, досить легко виконати за допомогою цієї програми запуску, тому що все, що вам потрібно, це ввести «видалення» та назву програми, або вибрати зі списку програм, які з’являться, а потім запуску

Звичайно, ці приклади є лише вершиною айсберга, коли йдеться про те, що можна зробити за допомогою запуску Linux CLI на вашому смартфоні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector