Прихована Flappy Bird все ще доступна на Android 9.0 Pie — ось як його розблокувати

Знаменита гра Flappy Bird (технічно Flappy Droid) все ще працює на Android 9.0 Pie. Введена вперше у версії 5.0 Lollipop, гра була спочатку написана великодній версією для нового оновлення Android. Але на Android Marshmallow, Google почав приховувати його від свого звичайного розташування, і Pie продовжує цю традицію.

Як і Нуга та Орео, прихованою версією є Android-версія 6.0 Marshmallow, яка використовує бар’єри з піни. Хоча це може бути трохи застарілим, це все ще цікаве час, що не вимагає підключення до Інтернету, і це приємний маленький секрет, щоб поділитися з друзями, щоб показати свої досвідчені знання Android.

Розблокувати Flappy Droid гри

Щоб знайти гру, потрібно запустити інструмент створення віджетів, призначений для ярлика. Деякі з найбільш популярних програм для запуску дій ще не працюють на Android 9.0, тому найпростішим методом, який ми знайшли, є використання програми Nova Launcher.

  • Установіть Nova Launcher безкоштовно з магазину Play

Відкриваючи Nova Launcher, натисніть довгий головний екран і виберіть «Віджети». У розділі Nova Launcher виберіть «Дії». Прокрутіть вниз, поки не знайдете меню «Системний інтерфейс користувача». Виберіть його, а потім виберіть «Земля зефіру».

Після вибору віджет перетвориться на піктограму «P». Просто натисніть цю піктограму, щоб почати гру. Забавно, що пасхальне яйце великодні яйця з старих версій Android також можна знайти, використовуючи той же метод.

Після натискання на віджет виберіть кнопку відтворення, щоб почати гру. Ви можете налаштувати кількість контрольованих символів, використовуючи знак «плюс» у верхній частині екрана, але в іншому випадку просто торкніться екрана так, щоб логотип Android не заважав — це набагато легше сказати, ніж зробити!

Ми продовжимо переглядати систему Android 9.0 Pie, щоб знайти більше прихованих дорогоцінних каменів. У той же час, перевірте наступне посилання, щоб обдурити гри Flappy Droid, щоб вижити на першому рівні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector