Android 9.0 Pie полегшує робити знімки екрана — так

Щоб зробити знімок екрана на більшості телефонів, потрібно використовувати комбінацію потужності та гучності. Протягом короткого часу ви навіть можете використовувати Google Now у режимі дотику, щоб робити скріншоти без цих апаратних кнопок, але асистент Google остаточно видалив цю функцію. Тепер легше скріншоти повертаються з Android 9.0.

Так, ви все ще можете використовувати комбінацію кнопки живлення та гучності, щоб зробити знімок екрана, як звичайно на Android, але схоже, він повільніше, ніж слід, і якщо ви, як я, не легко викликати кожен раз. На щастя на Android Pie, все, що вам потрібно зробити, це відкрити меню живлення і натиснути кнопку «Скріншот». Так, це так просто.

Щоб пояснити деякі деталі, натисніть і утримуйте кнопку живлення, доки не з’явиться меню живлення, а потім виберіть «Захоплення екрана». Коли ви зробите це, меню живлення зникне і буде зроблений знімок екрана. Пізніше ви отримаєте сповіщення «Скріншот», який тепер включає опцію «Редагувати» знімок прямо зараз.

Таким чином, в той час як Google замінив ярлик Google Now для скріншотів за допомогою Google Assistant, він містив аналогічну функцію для ярлика на Android Pie, щоб заповнити прогалину, і я повинен вам сказати … Я ніколи не використовую power + Shortcut до кнопки гучності (якщо він не має зробіть знімок екрана з меню живлення).

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector