Як видалити піктограму рядка стану на Galaxy S8, S9 або Note 8

Компанія Samsung відновила свою добре зареєстровану програму Good Lock, завдяки чому ви можете змінити частину інтерфейсу Galaxy без необхідності кореневих та інших трудомістких режимів. Завдяки дивовижному доповненню ви навіть можете організувати рядок стану вашого телефону — так що якщо ви завжди хотіли позбутися від цієї нестерпної піктограми NFC «N» або іншого індикатора у верхній частині екрану, тепер лише на кілька відводів.

QuickStar — це додаткова програма, що працює разом із функцією хорошого блокування, яка дозволяє змінювати багато параметрів системи в інтерфейсі користувача TouchWiz на вашому телефоні. Найбільш важливим з них є акуратна функція, яка дозволяє видалити будь-яку піктограму з рядка стану, щоб дати йому більш чистий вигляд.

  • Не пропустіть: 10 налаштувань, які можна покращити, щоб зробити TouchWiz більш терпимим

Крок 1: Встановіть хороший замок

Зверніть увагу, що Good Lock та QuickStar працюють лише на пристроях Galaxy, які працюють під управлінням Android 8.0 Oreo. Якщо ваш телефон оновлюється, потрібно встановити Good Lock для початку роботи. Перейдіть до магазину додатків Galaxy (ви знайдете його в ящику програми), потім знайдіть і встановіть Good Lock. Для отримання додаткової допомоги, прочитайте наш повний посібник Good Lock нижче.

  • Full Rundown: Встановіть хороший замок Samsung на вашому пристрої Galaxy

Крок 2. Увімкніть QuickStar

Потім відкрийте Good Lock і виберіть «QuickStar» у головному меню. Це приведе вас безпосередньо до сторінки завантаження QuickStar у магазині Galaxy Apps, тому натисніть «Встановити», щоб увімкнути додаткову функцію.

Крок 3. Налаштуйте рядок стану

Тепер поверніться до Good Lock і виберіть «QuickStar», а потім виберіть «Простий індикатор» на наступній сторінці. Звідти натисніть перемикач безпосередньо в розділі «Простий покажчик», щоб увімкнути цю функцію.

З простого вказівника на, просто натисніть на перемикачі поруч з будь-яким індикатором ви хочете вимкнути — NFC, будильник, акумулятор і т.д. Вийдіть з GoodLock, коли ви закінчите і насолоджуйтеся новим безладним рядком стану.

QuickStar може зробити більше, ніж просто вимкнути іконки рядка стану — тепер ви можете переглянути всю панель швидких налаштувань і додати функції для сповіщень. Так перегляньте і подивіться, чи є щось, що вам подобається, коли у вас є відкрите додаток.

Завдяки функції хорошого блокування Samsung дозволяє легко персоналізувати наші пристрої Galaxy на льоту — такі функції, як ті, які раніше були доступні лише для користувальницьких дисків або користувачів. Як завжди, повідомте нам про те, як ви використовуєте QuickStar, розмістивши в розділі коментарів нижче.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector