Як встановити Android 9.0 Pie Beta на Google Pixel або Pixel 2 Right Now

Раніше цього року, разом з попереднім переглядом розробника, ми отримали спокусливий погляд на майбутню версію Android 9.0 і багато нових функцій, які з’являються разом з нею, такі як жести, подібні до iPhone X, і поліпшені функції безпеки, щоб назвати декілька. Завдяки оголошенню в Google I / O, Android Pie є набагато більш доступним.

Android Pie Beta тепер доступна для вибраних пристроїв, що означає, що ви можете легко спробувати останню версію програмного забезпечення прямо зараз, реєструючись у програмі Android Beta — за умови, що у списку є смартфон. У бета-версії ви отримаєте від трьох до шести ОТА оновлень, а також остаточне оновлення ОТА до стабільної версії після випуску.

Якщо ви хочете перевірити останні функції Android, читайте далі, щоб дізнатися, що вам потрібно знати, перш ніж почати занурення.

 • Не пропустіть: 21 прохолодні нові функції на Android 9.0 Pie, які ви не хочете пропустити

Сумісні пристрої для Android 9.0 Beta

На жаль, бета-версія Android в даний час доступна тільки для багатьох пристроїв, тому, якщо у вас немає одного з перерахованих нижче пристроїв, ви повинні почекати, поки Android Pie Beta розширюється на ваш смартфон. Установка також буде змінюватися залежно від пристрою, тому для цілей цього посібника ми будемо використовувати серію Google Pixel як приклад.

 • Google Pixel 2
 • Google Pixel 2 XL
 • Google Pixel
 • Google Pixel XL

Якщо ви використовуєте одне з наведених нижче підтримуваних пристроїв-партнерів, виберіть посилання, щоб переглянути детальні інструкції щодо завантаження бета-версії Android на свій пристрій.

 • Важливий телефон
 • Nokia 7 Plus
 • Oppo R15 Pro
 • Sony Xperia XZ2
 • Vivo X21UD
 • Vivo X21
 • Xiaomi Mi Mix 2S

Деякі важливі примітки перед продовженням

Крім того, що має право пристрій, ви також повинні розглянути кілька речей, перш ніж встановити Android Pie Beta.

Перш за все, бета-оновлення з’явиться як OTA і буде мати деякі обмеження на встановлення. По суті, це бета-оновлення працює лише на незмінених пристроях, тому, якщо ви якось змінили свій телефон — будь то кореневий, спеціальне ядро ​​або відновлення, або будь-яким іншим чином змінив програмне забезпечення бази Android, ви не зможете застосувати оновлення Android для Android ,

По-друге, дуже важливо пам’ятати, що скасування програми Beta Android призведе до втрати даних на пристрої. Оновлення до Android P неминуче встановить деякі системні файли, які просто не будуть працювати з попереднім програмним забезпеченням, тому повернення до Oreo вимагатиме відновлення заводських налаштувань, що видалить ці файли. Вона залишиться на Android Pie Beta і оновиться до офіційної версії, яка відбудеться восени, але збереже ваші дані.

По-третє, при отриманні від трьох до шести бета-версій, а також остаточної версії стабільного випуску, ви не будете отримувати щомісячні оновлення безпеки в бета-версії. Якщо він порушить контракт для вас, то можна чекати стабільного випуску.

Нарешті, встановлення Android-версії бета-версії зробить вас бета-тестером і помістить пристрій на програмне забезпечення, яке ще триває. Тому, якщо ви користуєтеся телефоном для щоденного використання, пам’ятайте, що запуск цього програмного забезпечення може спричинити проблеми з екстреними службами або загальну стабільність вашого пристрою. Доброю новиною є те, що пристрій автоматично оновлюється до офіційної версії Android 9.0 після його випуску.

Крок 1: Підпишіться на програму Android Pie Beta

Якщо ви хочете спробувати останню версію Android 9.0 Pie, ви повинні спочатку зареєструватися в програмі Android Beta. Щоб зробити це, перейдіть за цим посиланням з будь-якого телефону або комп’ютера та ввійдіть, використовуючи ті самі реєстраційні дані Google, які використовуються на вашому пристрої.

 • google.com/android/beta

Необхідно підтвердити свій обліковий запис відповідним паролем, тому введіть його для продовження, якщо з’явиться запит. Після підтвердження прокрутіть вниз на наступній сторінці, де ви побачите список всіх пристроїв, які відповідають умовам бета-тестування. Щоб увімкнути Android бета-версію, просто натисніть або натисніть «+ Параметри», а потім встановіть прапорець «Я згоден з бета-термінами» та підтвердьте «Приєднатися до бета-версії».

Крок 2. Оновіть Android 9.0

Після приєднання до бета-програми ви можете легко оновити програму до версії Android Pie. Ви можете отримати повідомлення про оновлення телефону, і якщо так, просто натисніть його, щоб розпочати роботу. Якщо ви його не отримали, просто перейдіть в «Система» в налаштуваннях пристрою (спочатку потрібно торкнутися «Про телефон»), а потім вибрати «Оновлення системи». Натисніть «Перевірити оновлення», і бета-оновлення повинно чекати вас, тому натисніть «Завантажити та встановити», щоб почати інсталяцію.

Якщо це меню не з’являється відразу після переходу до програми Android Beta, не забудьте перевірити його часто. Навіть якщо оновлення затримується, він повинен дійти до телефону протягом 24 годин.

Відтепер не забудьте підключити телефон до мережі Wi-Fi для прискорення завантаження, оскільки це може тривати до години або більше, особливо якщо це пов’язано з мобільними даними. Після завершення завантаження підключіть пристрій до зарядного пристрою (якщо у вас низький заряд акумулятора) і натисніть кнопку «Перезапустити зараз». Коли ви починаєте, ви будете мати Android Pie Beta!

Скасування бета-програми

якщо ви вирішили повернутися до Oreo після установки Android Pie Beta, слід підкреслити, що це повністю видалить дані з пристрою. Якщо все гаразд, поверніться до посилання на програму бета-версії Android на кроці 1, але цього разу натисніть або натисніть «Вимкнути», а потім виберіть «Залишити бета-версію». Потім ви отримаєте інший OTA, який буде передавати ваше програмне забезпечення назад в Oreo і очистити всі несумісні Android P Beta дані.

Які нові можливості Android 9.0 ви насолоджуєтеся зараз? Поділіться своїми думками, розмістивши коментар у розділі коментарів нижче.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector