Як перевірити телефон Samsung з секретним кодом * # 0 * #

Крім очевидних функцій, таких як сенсорний екран і біометричні датчики, сучасний смартфон оснащений найсучаснішим обладнанням у вигляді різних датчиків, які допомагають пристрою відчути навколишнє середовище. І якщо у вас є телефон Samsung, є ймовірність, що у вас є вбудована корисна функція, яка дозволяє перевірити, чи працюють ці датчики на 100 відсотків.

Без знання багатьох шанувальників Samsung більшість телефонів Galaxy мають вбудований таємний режим діагностики, до якого можна звертатися через введення мало відомого коду. Найголовніше, ця функція надзвичайно проста у використанні і є зручним способом перевірити свій новий або використаний телефон, щоб переконатися, що він знаходиться в ідеальному стані, перш ніж купити його.

Доступ до секретного діагностичного меню

Зверніть увагу, що ця функція може бути недоступною на вашому пристрої. Деякі оператори, зокрема Verizon і Sprint, були відомі тим, що блокували діагностичний режим на своїх смартфонах і планшетах Samsung, хоча нові телефони від Sprint, такі як Galaxy S6, здавалися відновлені.

Щоб кинути м’яч, просто відкрийте програму телефону Samsung. Потім введіть * # 0 * # за допомогою клавіатури, і телефон негайно перейде в секретний діагностичний режим. Зверніть увагу, що процес є автоматичним, тому вам не потрібно натискати зелену кнопку підключення для введення команди. Тому, якщо ви введете код і нічого не відбувається, функція буде вимкнена на вашому пристрої.

Нижче наведені наступні тести, які можна виконати на телефоні Samsung після введення коду та входу в режим HwModuleTest. Зверніть увагу, що деякі з них не можуть містити скріншоти з міркувань безпеки або характеру тестів.

Червоний зелений синій екран

Вибір одного з цих трьох тестів дозволить перевірити спектр червоного, зеленого і синього кольорів на телефонній трубці і, якщо буде вибрано, буде чітко відображати відповідні кольори. Щоб повернутися до головної сторінки діагностики, просто натисніть на екран, щоб вийти.

Вібрація одержувача

Щоб перевірити, чи приймач телефону працює правильно, натисніть кнопку «Отримувач», щоб почати тестування. Це призведе до появи білого екрану з чітким тоном набору. Коли ви закінчите, просто двічі натисніть кнопку назад, щоб повернутися до головної тестової сторінки.

«Вібрація» перевіряє мотор вібрації телефону. Коли ви торкаєтеся кнопки «Vibrate», екран стає чорним і супроводжується постійною вібрацією. Натисніть один раз на екран, щоб завершити цей тест і повернутися до основного екрана тесту.

затемнення

Натискання на «Затемнення» відображатиме червоні, зелені та сині екрани. Екран буде почергово і яскравіше кожного разу, коли ви торкаєтеся екрана. Щоб повернутися до основної тестової сторінки, натисніть кнопку збільшення гучності.

Mega Cam

Натисніть «Mega Cam», щоб перевірити головну камеру. Щоб збільшити або зменшити масштаб, використовуйте кнопки гучності, а потім натисніть кнопку камери внизу екрана, щоб зробити знімок. Пам’ятайте, що спалах увімкнено за промовчанням, а тестове зображення буде збережено у вашій галереї. Після тестування камери натисніть кнопку Назад, щоб вийти на головний діагностичний екран.

датчик

При натисканні кнопки «Sensor» з’явиться тестова сторінка для багатьох датчиків — акселерометра, датчика наближення, барометра, датчика світла, гіроскопа, магнітного датчика, HRM і сканера відбитків пальців. Я пройду всі вісім підменю в окремих розділах нижче.

1. Акселерометр

Акселерометри є незамінними датчиками, які використовуються для виявлення орієнтації телефону, переважно вимірювання лінійного прискорення руху. Щоб перевірити його функціональність, виберіть «Image Test», щоб перевірити переходи між ландшафтами або «Graph», щоб визначити, наскільки добре датчик виявляє рух, трясучи пристрій вгору і вниз.

2. Датчик відстані

Він перевіряє датчик наближення вашого пристрою, який відповідає за вимикання екрана, коли телефон знаходиться на обличчі під час телефонної розмови, щоб запобігти випадковому дотику. Щоб перевірити цю функцію, просто закрийте верхню частину телефону рукою. Екран повинен тепер зеленим, якщо датчик відстані працює, тому знайдіть екран, щоб увімкнути білий екран, і перейдіть до наступного тесту.

3. Барометр

Цей датчик відповідає, перш за все, за відстеження висоти і допомагає в більш точному читанні даних GPS. Тест цієї функції простий — просто торкніться «Seltest Barometer», щоб ініціювати автоматичний тест, який негайно повідомить, чи буде він працювати чи ні.

4. Датчик світла

Як випливає з назви, цей датчик відповідає за виявлення навколишнього світла. Натисніть «Сенсор світла», щоб розпочати тест, а потім покладіть телефон на світло з різною яскравістю. Три рівні повинні реєструватися один за одним, починаючи з «Рівня 1» в умовах слабкого освітлення до «Рівня 3», щоб отримати дуже яскравий колір.

5. Гіроскоп

Гіроскоп вимірює обертання вашого пристрою і працює з акселерометром, щоб отримати повну картину загального руху. Є кілька способів перевірити гіроскоп у вашому телефоні — ви можете вручну виконати тест, натиснувши «Display» або «Graph», або повернути телефон і прочитати відповідні результати в цифрах або лінійному графіку.

Крім того, ви можете автоматично перевірити функцію гіроскопа пристрою, вибравши опцію «Gyro Selftest» для осей X і Y.

6. Магнітний датчик

Вона перевіряє функціональність магнітного датчика пристрою. Натискання кнопки «Seltest» призведе до автоматичного тестування, щоб перевірити, чи пристрій не працює. Якщо потрібно перевірити вручну, виберіть «Power Noise Test», а потім запустіть магніт навколо телефону. Наприклад, в S8 магнітний датчик розташований вздовж верхнього лівого кута телефону, про що свідчать магнітні сплески на графіку, коли магніт близький до області.

7. HRM

Це тестує монітор серцевого ритму вашого смартфона і може бути виконаний двома способами. Натиснувши кнопку «Пуск» на вкладці «ZMM», ви перейдете на сторінку «Тестування HRM» і звідти ви зможете перевірити датчик серцевого ритму телефону, помістивши палець на датчик. Якщо ви хочете запустити тест «HRM EOL», ви повинні поставити телефон на плоский сервіс і тримати його повністю ще, в іншому випадку він зареєструє багато аварій.

8. Датчик відбитків пальців

Це перевірить сканер відбитків пальців. Натисніть «Нормальне сканування», щоб почати тестування, яке відбудеться автоматично, щоб перевірити, що всі компоненти працюють правильно. При натисканні на кнопку «Дані сенсора» з’являться такі деталі, як версія прошивки, яку можна переглянути.

помацати

Сенсорний екран телефону — це найважливіший компонент, який ви можете перевірити, тому що він, як правило, необхідний для доступу до телефону та взаємодії з ним. Щоб перевірити цю функцію і перевірити всі мертві зони, натисніть «Натисніть», щоб почати. Тепер слідуйте за квадратами на екрані, щоб заповнити поле, позначене знаком X, який повинен змінитися на зелений. Після завершення буде автоматично перенесено на головну тестову сторінку. Ви також можете перейти на головну тестову сторінку, натиснувши кнопку збільшення гучності.

Динамік мрії

Натискання кнопки «Сон» перевірить функцію сну вашого пристрою. Ви повинні негайно перевести телефон у сплячий режим. Коли ви зробите це, розбудьте свій телефон як завжди, і ви автоматично перейдете на головну діагностичну сторінку.

Натисніть кнопку «Speaker», якщо ви хочете перевірити вихід аудіо на телефоні, який, у свою чергу, відтворює приклад пісні, яку можна прослухати. Переконавшись, що динаміки хороші, просто натисніть кнопку «Speaker» ще раз, щоб завершити тест.

«Під ключ» тестує ваші апаратні кнопки разом з кнопкою віртуального будинку, якщо у вас є Примітка 8 або S8. Натискання кожної кнопки змінює колір екрана, щоб полегшити перевірку їх функціональності. Натисніть кнопку завершення в центрі екрана, щоб повернутися до головної сторінки діагностики.

Фронтальна камера

Щоб перевірити фронтальну камеру, просто натисніть кнопку «Передня камера», щоб почати. Це підніме передню камеру і дозволить вам зробити selfie як звичайно. Зауважте, що будь-які завантажені тестові фотографії будуть автоматично збережені в галереї телефону, тому їх слід видалити, лише якщо вони призначені лише для тестування. Після тестування камери selfie двічі натисніть кнопку Назад, щоб повернутися до основної тестової сторінки.

Gripsensor

Можливо, у вашому телефоні Samsung є датчики, що виявляють тягу. Щоб перевірити цю функцію, натисніть кнопку «Gripsensor», потім дотримуйтесь інструкцій і відпустіть ручку, коли з’явиться відповідна команда. Якщо сенсор ручки працює належним чином, ви повинні отримати синій екран з написом «Робота». Після завершення тесту двічі натисніть кнопку назад, щоб повернутися на головний екран.

Світлодіод низьких частот

Світлодіодний тест перевіряє роботу світлодіода пристрою. Тест простий — просто натисніть кнопку «LED», а потім торкніться екрана, щоб змінити колір діода з червоного на зелений і, нарешті, на синій. Натисніть на екран останній раз, щоб завершити тест і повернутися до головної сторінки діагностики.

«Низька частота» перевіряє телефонну трубку, і натискання кнопки для початку тесту перенесе вас на сторінку «Низька частота». Потім натисніть 100 Гц, 200 Гц і 300 Гц і помістіть вухо на слухавку при кожному виборі частоти, щоб перевірити низький рівень шуму. Після завершення тестів можна повернутися до головної сторінки діагностики, двічі натиснувши кнопку назад.

Тест штрих-коду-емулятора

Якщо потрібно перевірити здатність телефону правильно генерувати штрих-коди, виберіть «Емулятор штрих-коду». Ви перейдете на сторінку з різними штрих-кодами. Звідти просто торкніться кожного штрих-коду і скануйте його за допомогою сканера штрих-коду, щоб переконатися, що його правильно прочитано. Після тестування двічі натисніть кнопку назад, щоб повернутися до головної сторінки діагностики.

IC кімната, MST MLC тести

Сенсор IC дає змогу виявити магнітні поля і використовується в основному для виявлення магнітних закрилків для автоматичного відкладання телефону, коли магніт на панелі торкається телефону. Сам тест не робить багато чого і просто підтверджує, що зал Холл працює належним чином.

MST або безпечна магнітна передача дозволяє пристроям тимчасово читати телефон як кредитну картку. Цей датчик є важливим при використанні таких платіжних послуг, як Samsung Pay. У свою чергу, MLC — це технологія, що використовується в датчиках відбитків пальців. Існує не так багато тестів у цій області, які, здається, більш спрямовані на програмістів, з якими можна займатися.

Тест камери ірису

І останнє, але не менш важливе, тест «Ірис-камера» тестує інфрачервону інфрачервону камеру, яка розблокує пристрій. Доторкнувшись до кнопки, камера підходить для вирівнювання очей і негайно закривається і повертається до головної діагностичної сторінки після успішного сканування діафрагми.

Вихід з режиму HwModuleTest

Після завершення діагностичних тестів можна вийти з режиму HwModuleTest. Для цього потрібно двічі натиснути кнопку назад, щоб повернутися до номера телефону, а потім вийти як зазвичай. Тепер ви можете продовжувати весь день, знаючи, що з улюбленим пристроєм все в порядку!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector