Ось як ваші програми будуть кращими тепер, коли вони повинні вдарити Oreo

Починаючи з 1 серпня, Google Play вимагатиме від вас подати нові програми для націлювання, принаймні, на Oreo Android 8.0 API. З 1 листопада всі оновлення існуючих додатків повинні бути направлені до одного API. На перший погляд, ця зміна може не мати великого значення для вас, але це матиме величезний вплив на Android. Тепер ваші улюблені програми покращаться.

Після створення програми розробники вибирають цільовий API на основі іншої версії Android. Цільові версії ідентифікують інструменти, доступні для створення програми. Ці інструменти включають в себе вдосконалення способу управління даними у фоновому режимі, використання дозволів, функцій безпеки та інших функцій, які покращують комфорт використання програми, а також загальну продуктивність пристрою.

Багато існуючих програм не націлені на останню версію Android. Причини різні: небажання приділяти час і ресурси для уникнення нових гарантій. Але завдяки новій політиці Google доведеться використовувати багато нових інструментів Oreo. Як результат, більше додатків дозволить вам використовувати найновіші функції, доступні на Android, так що будь-яке оновлення операційної системи буде більш значним.

Покращена тривалість роботи акумулятора

Google постійно додає вдосконалення для Android, щоб зменшити споживання батареї. У випадку різних версій Android, програми можуть бути практично неперевірені у фоновому режимі, можуть підтримувати з’єднання даних і споживати ресурси, такі як оперативна пам’ять і процесор під час їжі на батареях.

Для Android 8.0 (або рівня 26 API), програми повинні тепер реалізувати обмеження виконання фонів. За дуже невеликими винятками, додатки будуть вважатися неактивними кожного разу, коли ви їх не використовуєте активно, і ви не зможете запускати нові послуги у фоновому режимі. Тільки за певних обставин фонове додаток може отримати тимчасове вікно для запуску необхідних послуг без обмежень.

Коли ваші програми оновлюються для орієнтації на Oreo, вони більше не будуть звільнені від цих правил. Як наслідок, має відбутися помітний стрибок часу автономної роботи.

Іншим поліпшенням, введеним Oreo, є обмеження передачі. Системні події (наприклад, вимкнення радіостанцій Wi-Fi) запускають програми, які використовуються програмами для різних цілей. Раніше, якщо програма зареєстрована для прийому передачі, кожна подія попереджує програму і споживає батарею. Однак у випадку з Android Oreo, якщо передача не спрямована спеціально до програми, вона більше не може її отримати.

Додаткові програми з роздільною здатністю Screen-in-Picture

Під час націлювання на Oreo тепер можна легко реалізувати підтримку кількох вікон. Вперше введений в Нуга, багато вікон можуть мати одну з двох форм. Перший — режим розділення екрана. У режимі розділеного екрану ми можемо використовувати великі екрани наших телефонів, переглядаючи два програми. Очікуйте багато інших додатків, включаючи використання цієї функції, тому що це просте доповнення, якщо програма спрямована на Oreo.

Інша форма підтримки вікон з декількома вікнами доступна в Oreo API. Режим «Зображення в картинці» дозволяє відображати вміст (як правило, відео) у невеликому вікні мобільного телефону, накладеному іншим додатком. В даний час список програм, що підтримують цю функцію, невеликий у порівнянні з кількістю додатків, які забезпечують відтворення відео. З 1 листопада очікується приплив відео додатків, які підтримують цю функцію.

  • Не пропустіть: кожне додаток для Android, сумісне з функцією Picture-in-Picture

Покращено підтримку різних макетів екрану

Навіть якщо ви ненавидите цю нову тенденцію, офіційно показуєте виїмки, оскільки OEM-виробники все ще прагнуть до більш високих і вищих пропорцій між екраном і тілом. Тим не менш, більш ранні версії Android не знають, що робити з відображуваним вирізом, в результаті чого програми відображаються неправильно. Орієнтація на Oreo вирішує цю проблему, оскільки вона містить різні виходи дисплея, від маленьких, таких як PH-1 Essential до більш довгих, як Pixel 3 XL.

Говорячи про те, як програма відображається, Oreo також дозволяє програмістам правильно форматувати програми для різних пропорцій. З 2017 року промисловість переїхала до 18: 9, і завдяки відсікам дисплея ми бачимо навіть маловідомі пропорції, такі як Essential 19:10. Без оптимізації, програми блокуються елементами користувальницького інтерфейсу, наприклад навігацією та рядком стану, або просто не заповнюють весь екран, залишаючи чорну смугу внизу. Коли програми починають націлювати Oreo, це більше не відбудеться.

В Oreo Android введені канали оповіщення. Повідомлення від кожної програми тепер можуть бути відсортовані за типом, і будь-який тип сповіщення від програми може бути налаштований відповідно до власних уподобань.

Наприклад, додаток Twitter надає окремі елементи контролю для твітів, DM та всіх інших типів сповіщень, які можна отримати з Twitter. Кожен з цих повідомлень «каналів» дозволяє змінювати зміст цього типу повідомлень, чи є вони чутними, чи використовують вони світлодіоди сповіщення та інші.

В даний час лише декілька додатків підтримують цю функцію (в основному, програми, розроблені Google), але тепер всі програми будуть використовувати цей новий інструмент (якщо вони не планують ніколи не надсилати оновлення до своєї програми).

Менше шкідливих програм

Проблема шкідливого програмного забезпечення в магазині Play повинна бути менш поширеною, ніж у минулому. Зокрема, програми, які отримують дозволи, які їм не потрібні, будуть важче харчуватися користувачам. Завдяки вимогам Oreo, додатки повинні відповідати всім останнім заходам безпеки, які Android містить для захисту своїх користувачів, включаючи запити на схвалення будь-якого запитуваного дозволу. Докладніше про те, як Oreo націлює на шкідливі програми, див. Посилання нижче.

  • Не пропустіть: Як політика Google щодо нової програми вб’є більшість шкідливих програм для Android

Примушення розробників до цільової Oreo є великою угодою для Android. Проект Treble вже вирішує проблему фрагментації пристроїв, що полегшує їх оновлення. Зажадавши, щоб програма націлювалася на останню версію Android, спільнота тепер може користуватися новими функціями Oreo після отримання оновлення.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector