Як змінити форму значка головного екрана на Pixel на Android 10

Для тих, хто любить часто змінювати фігури іконок на головному екрані, процес змінився в Android Q, також відомому як Android 10. Налаштування поховане і тепер стосується не тільки піктограм домашнього екрану.

У попередніх версіях Android, зокрема Oreo і Pie, можна довго натискати на головний екран, вибирати «Домашні налаштування», вибирати «Змінити фігуру піктограми», а потім вибирати опції за замовчуванням, квадратні, округлені, квадратні або сльозотечі Супер легкий. Він був доступний вперше в Pixels, але був поширений на інші Nokia, Essential, Moto та інші пристрої.

Ну а в Android 10, який тепер доступний тільки для Google Pixel, Pixel XL, Pixel 2, Pixel 2 XL, Pixel 3 і Pixel 3 XL, параметр «Змінити фігуру піктограм» ніде не можна знайти в «Налаштуваннях дому». «Фактично, ви не знайдете його ніде, якщо ви просто не розблокуєте» Параметри програмування «. Якщо ви не маєте відкритого меню, це перше місце, яке ви хочете почати, якщо ви хочете змінити вигляд головного екрана.

  • Не пропустіть: 15 причин, щоб розблокувати опції програмування Android

Крок 1. Розблокуйте параметри розробника (якщо ви ще цього не зробили)

Перейдіть до «Система» у програмі «Налаштування», а потім натисніть «Додатково», щоб розгорнути ці параметри. Потім натисніть «Про телефон», а потім розгорніть власний розділ «Додатково». Нарешті, швидко торкніться «Номер збірки» принаймні сім разів, поки не з’явиться повідомлення «Ви зараз програміст!» Щоб продовжити, можливо, знадобиться ввести свій PIN-код.

  • Повні інструкції: Розблокуйте параметри програмування Pixel в Android Pie

Крок 2: Відкрийте параметри програміста в системі

Якщо ви просто розблокували «Параметри розробника», ви можете просто клацнути кілька разів, щоб повернутися до меню «Додатково» в налаштуваннях «Система». В іншому випадку перейдіть до Налаштування -> Система -> Додатково -> Параметри розробника.

Крок 3. Виберіть бажану форму значка

Після входу в центр прокрутіть до кінця і торкніться «Форма значка». Як і раніше, існує кілька різних варіантів: типовий круглий пристрій, сльозотеча, прямокутник і округлений прямокутник. Зауважимо, що «квадрат» тут повністю відсутній, і «округлий квадрат» тепер називається «округлий прямокутник» з якоїсь причини.

Це не просто зміна піктограм програми

Чому налаштування фігур значків змінено з «Налаштування будинку» на «Параметри розробника» на Android 10? Тому що це стосується не тільки головного екрана. Швидка зміна налаштувань (випадаюче меню), Огляд (інтерфейс багатозадачного користувача) та меню Обмін впливають на зміни, а також інші області, де з’являються піктограми.

Нижче наведені деякі приклади варіантів форми, доступних для пікселів, які показують їхній вигляд у меню швидких налаштувань, меню перегляду та меню Share, а також на головному екрані.

Сльози іконки

Круглі іконки

білка

Округлений прямокутник

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector