3 способи видалення Facebook, якщо він попередньо встановлений на телефоні Android — відсутність кореня

Незважаючи на багаторічні скарги користувачів, OEM-виробники досі встановлюють програми сторонніх виробників на абсолютно нових пристроях. Навіть у 21018 у вас все ще буде багато телефонів з Facebook. Що ще гірше, він встановлений як системне додаток, тому ви не можете звичайно видаляти його без доступу адміністратора. Є, однак, кілька способів.

Зокрема, у зв’язку з останнім скандалом у Facebook, виробники повинні припинити попередню інсталяцію цих програм, які займають непотрібні ресурси та простір. Програми слід вибирати, не виконувати. Завдяки тому, що це системне застосування, видалення набагато складніше, але не неможливе.

Спосіб, у який кожен OEM встановив додатки вірусу, відрізняється, тому ми маємо три методи, які допоможуть вам видалити Facebook та інші системні програми. Ми обміняли їх з найпростіших на найскладніші. Жодне з цих методів не видалить програму. Замість цього вони вимикають його, запобігаючи будь-яким фоновим заходам або новим оновленням і видаляючи їх з ящика програми. В основному програма призначена для відпочинку замість вбивства.

Спосіб 1: Вимкніть програму в меню Параметри

Найбільш простим методом є вимкнення програми в меню Параметри. Для цього відкрийте програму Налаштування та виберіть «Програми». У нових версіях Android можна натиснути «Переглянути всі [x] програми» тут, щоб розширити список.

Тут можна вибрати Facebook (або будь-яку іншу системну програму, яку потрібно видалити), щоб відкрити сторінку «Інформація про програму». У верхній частині сторінки є дві кнопки: «Вимкнути» та «Припинити зупинку». Виберіть «Disable» і натисніть «OK» у спливаючому вікні. Якщо кнопку «Disable» вимкнено, спробуйте один з наступних методів.

Метод 2: Використовуйте програму Disabler пакету

Якщо перший метод неможливий або ви хочете видалити більше, ніж просто Facebook, ми рекомендуємо використовувати програму, що вимикає пакети. Ці програми можуть видаляти не тільки Facebook, але і багато «віруси» додатків, які містять OEM.

В даний час єдині надійні програми доступні лише на пристроях LG та Samsung. Версія LG коштує $ 1,99 і її надійність різна. Однак у користувачів Samsung не повинно виникнути проблем, навіть якщо ви використовуєте новий Galaxy S9 або S9 +. Як і версія LG, це додаток не є безкоштовним, за ціною $ 3.49.

  • Встановіть пакет Disabler Pro + за $ 3,49 з магазину Play
  • Установіть Disabler Pro для LG за $ 1,99 з магазину Play

Спосіб 3. Використовуйте команди ADB

Найбільш складним методом є використання команд АБР, але це безкоштовно і буде робити трюк. Не хвилюйтеся, ADB команди є більш знеохочуючими, ніж складні, тому що процес видалення системних додатків досить простий.

Перше, що вам потрібно — це встановити та відкрити АБР на вашому комп’ютері. Будь ласка, використовуйте посилання нижче, якщо ви не знаєте, як її досягти.

  • Не пропустіть: Як встановити ADB Fastboot на Windows, Mac, Linux

Щоб забезпечити належний зв’язок між телефоном і комп’ютером, потрібно встановити драйвери USB для пристроїв з Windows. Використовуйте це посилання, щоб знайти свій телефон OEM і дотримуйтесь інструкцій щодо отримання правильних драйверів. Для користувачів Mac і Linux ви можете пропустити цей крок.

Потім перейдіть до Play Store на телефоні та встановіть програму Application Inspector. Додаток Inspector надасть вам точну назву пакета Facebook та будь-якої іншої системної програми, яку потрібно вимкнути.

  • Установіть програму «Інспектор» безкоштовно з магазину Play

Відкрийте Інспектор додатків і виберіть «Список програм», а потім виберіть програму Facebook. Назва пакета знаходиться під назвою програми, починаючи з «com» або «net», за яким слідує серія слів, розділених крапками.

Тепер підключіть телефон до комп’ютера та ввімкніть налагодження USB. Введіть наступну команду в командному рядку або терміналі, замінивши XX на назву пакунка, який ви щойно розташовані.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector