Закачати Вайбер для спілкування версія 2017 року

Популярність додатки Viber, що дозволяє в повній мірі насолодитися можливостями цифрового зв’язку за допомогою мережі інтернет, зростає з кожним днем. Все більше користувачів приєднуються до цього глобального сервісу, багато хто бажає спілкуватися з друзями дешевше або отримувати більш високу якість прийому мови.

Тому часто можна почути запитання, як закачати Вайбер на телефон, що не так просто, як здається. Адже існують сотні різновидів мобільних пристроїв під управлінням різних операційних систем.

Як закачати Вайбер на телефон безкоштовно для основних ОС

Viber 2017 року
Viber 2017 року

На сьогоднішній день позиції двох мобільних операційних систем практично непохитні. Це платформи Apple і Google Android, можна сміливо сказати, що більшість телефонів працюють саме під управлінням цих ОС.

Щоб закачати Вайбер на телефон безкоштовно для таких типів пристроїв, потрібно зайти у відповідні магазини додатків. У iPad, iPhone — це AppStore, у апаратів під управлінням Андроїд — GooglePlay.

Далі процес установки практично однаковий і зводиться до декількох простих кроків:

  1. в пошуковому рядку магазину додатків потрібно набрати назву програми — Viber;
  2. на який з’явився екрані натиснути помітну кнопку «встановити«;
  3. почекати деякий час, яке залежить від стабільності і швидкості бездротового з’єднання з інтернетом;
  4. після появи напису «встановлено»Можна приступати до запуску і першого настроювання програми.

Користувачі інших операційних систем також можуть знайти, де закачати Вайбер на телефон безкоштовно. Для цього достатньо скористатися пошуковою системою. Додаток існує для безлічі платформ, наприклад, Windows Phone, фірмової оболонки Nokia, OC Bagga, BlackBerry.

Біда в тому, що виробники цих апаратів не вирішили створити власного зручного магазину додатків, тому доведеться відшукувати офіційні сайти для скачування і слідувати запропонованим інструкціям.

початок установки
початок установки

початок установки

Як закачати Вайбер на ті пристрої, які не можуть працювати в голосових мережах операторів мобільного зв’язку

Більшості виникає цілком закономірне питання: що робити, якщо планшет дозволяє використовувати SIM карту, наприклад, для орієнтування по супутниках, але не дозволяє здійснювати дзвінки?

початок установки
початок установки

розробники Вайбера подбали і про таких користувачів. Додаток не даремно називається програмою для цифрової IP-телефонії, для роботи йому достатньо лише доступу в інтернет.

Відкриття програми
Відкриття програми

Для установки досить закачати Вайбер на планшет і запустити установку. Спосіб авторизації, який використовується в програмі — отримання перевірочного коду. У телефонах він буде доставлений користувачеві за допомогою безкоштовного СМС повідомлення, а планшети та інші пристрої здатні отримати його за власним каналу зв’язку, провідному або бездротового.

Тому встановлення та налаштування Вайбера пройде без проблем, навіть якщо не існує можливості здійснювати голосові виклики мобільних абонентів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector