Захист даних сайту за допомогою резервного копіювання —


Бувають такі ситуації, коли з якої-небудь причини необхідні настройки і основний зміст сайту може бути недоступно. Це може статися через Ваших діях, а може і через зломи або спробі злому Вашого ресурсу. Щоб уникнути таких ситуацій, необхідно заздалегідь подумати і вибрати найбільш підходящий метод вирішення проблем. Одним з таких методів є резервне копіювання інформації з можливістю її відновлювати.

Метод резервного копіювання полягає в тому, щоб зберігати всі поточні активно використовуються дані з файлів і папок важливих проектів в архів, причому робити це постійно, щоб уникнути втрати великих обсягів інформації і завжди мати до неї доступ. В такому випадку можна не боятися редагувати будь-які файли на вашому сайті, можна не тестувати нові плагіни, віджети і інші «плюшки» і не переживати, що сайт в якийсь момент перестане працювати. Адже ви зможете його відновити за пару хвилин.

Як і чому необхідно здійснювати резервне копіювання?

Функція захисту даних за допомогою резервного збереження, як правило, підтримується на будь-якому хостингу, але проблема хостингу в тому, що вас обмежують в ресурсах і якщо у Вас блог на кілька сотень статей, то проблем не виникне, але якщо у вас магазин на кілька тисяч товарів, то Вам вже краще купувати виділений сервер. Якщо хочете знайти относітлеьно недорогий і якісний варіант, то походіть ось тут. В основному такі сервіси надають подібні послуги в автоматичному режимі, зберігаючи дані від втрат без зайвих налаштувань і маніпуляцій. Така система розподіленого зберігання даних дозволяє людям не переживати за те, що їхні дані можуть зникнути і доступу до них не буде.

Щоб повністю зняти з себе ризики за втрату важливої ​​інформації, можна також самим налагодити систему власного резервного копіювання. Для цього досить, принаймні, хоча б раз на тиждень зберігати всі важливі обсяги інформації на незалежні носії, які завжди будуть під рукою.

Якщо ж все-таки дані були загублені, а резервне копіювання з якихось причин не вберегло від цього, то це не означає, що все втрачено безповоротно. Можна спробувати використовувати такий сервіс як web.archive.org, який представляється таким собі джерелом інформації в інтернеті, зберігаючи найнеобхідніші дані, на кшталт контенту, який був розміщений на сайті. Також можна перевірити кеш будь-який з пошукових систем, адже зазвичай вони люблять збирати інформацію про всі інтернет документах, що зберігаються в мережі. Якщо на сайті була передбачена індексація веб сторінок, то ніяких проблем з отриманням інформації виникнути не повинно і в будь-якому випадку все найголовніше завжди знайдеться.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector