Кур’єрські служби для інтернет магазинів — рейтинг від компанії-агрегатора Шіптор —


Сфера електронної комерції розвивається семимильними кроками, очолюючи список найпопулярніших напрямків малого і середнього бізнесу. Одним з основних показників якості обслуговування клієнтів є швидкість доставки замовлень. Існує маса рейтингів кур’єрських служб для інтернет-магазинів, на які орієнтуються власники торгових майданчиків. Вибір того чи іншого перевізника обгрунтовується різними факторами, починаючи від географії покриття і закінчуючи тарифними ставками. Як правило, укладаються договори з різними транспортними компаніями, щоб охопити максимально велику купівельну аудиторію. А це, в свою чергу, веде до збільшення навантаження на бухгалтерію та відділ логістики, вимагаючи в деяких випадках навіть розширення робочого штату.

Для оптимізації структури доставки і підтримки конкурентоспроможності на ринку доцільно підключати до роботи спеціальних агрегаторів, беруть на себе всі обов’язки з підготовки, відправлення та відстеження відправлень. Яскравим прикладом успішного функціонування в даному сегменті послуг служить сервіс Шіптор, який виступає в ролі повноцінного логістичного партнера не тільки на вітчизняному просторі, але і за кордоном. Компанія має в своєму розпорядженні власними складами в Москві, Китаї та Німеччині, надаючи повне митне супровід міжнародних перевезень і контролюючи рух посилок всередині країни. Кур’єрські служби для інтернет-магазинів рейтинг яких агрегатор становить, виходячи зі своїх оціночних параметрів, здійснюють транспортування товарів у більш ніж 7000 населених пунктів Росії та 40000 ПВЗ.

В якості додаткових послуг компанія Shiptor виконує операції по комиссионирование замовлень, стікерування і маркування відправлень, комплектації рекламних вкладень і збірці промо-наборів. Забір продукції ведеться як від дверей замовника, так і безпосередньо від постачальників. Згідно з рейтингом кур’єрських служб для інтернет-магазинів, найбільш затребуваними перевізниками є DPD, IPL, CDEK, Boxberry. Набирає популярності і однойменне підрозділ доставки Шіптор, доступне поки тільки клієнтам з московського регіону. Кур’єри доставляють посилки і документи щодня, без вихідних і свят. Ознайомитися з тарифами та умовами прийому замовлень можна на офіційному сайті сервісу Shiptor.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector