VPS і VDS хостинг — оптимальне рішення для створення сайту —


В даний час VPS і VDS хостинги користуються великим попитом серед численних власників сайтів, так як вони мають більші можливості. Віртуальний сервер є окремою частиною реального сервера, тому на ньому може розташовуватися кілька частин, але кожна з них буде працювати окремо один від одного.

Між двома цими абревіатурами немає ніяких відмінностей, тому про дані видах хостингу можна говорити, як про одне й те ж.

У чому переваги віртуального хостингу

Купивши віртуальний хостинг Bluevps, ви можете бути впевнені, що отримуєте прекрасну можливість для розміщення свого сайту або групи різних проектів. У порівнянні із загальним хостингом VPS є більш захищеним і стабільним і хоча дане рішення не таке масштабне, але воно буде коштувати в кілька разів менше, ніж оренда фізичного сервера.

Такий хостинг буде оптимальним варіантом для власників сайтів, які мають невеликі показники трафіку, але при цьому вони перевищують обмеження і заборони загального хостингу.

Компанія Bluevps пропонує своїм клієнтам:

· Максимальний обсяг ресурсів і можливість зміни конфігурації. За рахунок системи KVM ресурси, які замовить клієнт, будуть завжди доступні.

· Простий процес управління. Компанія має в своєму розпорядженні як платними, так і безкоштовними контрольними панелями, такими як DirectAdmin, VirtualMin, cPanel VPS, ISP Manager та іншими.

· Віртуальний хостинг підключається за допомогою захищеного каналу VPN, що дає гарантію повного захисту від несанкціонованого злому.

· Безкоштовне ССД кешування і збільшення швидкості обробки даних, які клієнт часто використовує.

Практично всі ПО, контрольні панелі і інші модулі прекрасно функціонують на Linux, що гарантує надійну і повноцінну роботу всіх процесів навіть з великими навантаженнями. Також деякі ПО потребують наявності ОС класу Windows.

Тому вибір необхідної операційної системи буде залежати тільки від виду поставлених завдань, які належить вирішувати VPS хостингу. При необхідності або в разі виникнення труднощів, професійні консультанти https://bluevps.ru/ допоможуть швидко підібрати найбільш раціональне рішення. Наша служба підтримки клієнтів працює без вихідних 24 години на добу, тому вона постійно стежить за станом всього устаткування і при виникненні будь-яких проблем моментально їх зможе дозволити. VPS / VDS хостинг — це кращий вибір для власників сайтів, які мають обмежені фінансові ресурси і при цьому хочуть мати продуктивний і функціональний сервер для продуктивної роботи.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector