Як безкоштовно просувати Instagram? —

інстаграм логотип
У цій статті піде мова про соціальні мережі і про їх місце в житті людей. Вже давно у кожного першого є як мінімум одна сторінка хоча б в одній соціальній мережі, або на худий кінець поштову скриньку. У інших же є сторінки відразу в багатьох мережах: VK, Facebook, Twitter і звичайно ж, Instagram, про останню (і про методи просування своєї сторінки в Instagram) в подальшому і піде мова. Для більшості принцип роботи Instagram вже давно не є загадкою, по більшій мірі, він простий як двері: ви входите, додаєте друзів аналогічно іншим соціальним мережам, і діліться своїм життям через фотографії. Питання того, коли рядові, і не тільки, користувачі почнуть використовувати Instagram заради прибутку, був лише питанням часу. Можливо, навіть творці Instagram Кевін Сістром і Майк Крігер не могли припустити подібного повороту подій, але тепер, існує ціла індустрія, що займається монетизацією їх соціальної мережі.

Проте, далі ми будемо розглядати не методи монетизації, а методи просування вашої сторінки, будь то сторінка ваша особиста або ж корпоративна. Навіть якщо ви твердо поставили собі за мету почати заробляти на своїй сторінці Instagram за всяку ціну, ви не зможете цього зробити, поки ваша сторінка не набере «вага», про що далі і піде мова.

Тематика і початковий старт

Тут все просто і одночасно складно. Якщо ви хочете вести сторінку, що представляє вас як особистість, то все що вам потрібно — це показувати себе і свої захоплення. В цілому сторінка присвячена вам — ось і висвітлюйте свою персону. Але так само можна просувати сторінку певної тематики, яка не була б прив’язана до конкретної особи, темі, проблемі. Наприклад «Котики», «Одяг», «Природа», «Живопис», «Благоустрій», «Техніка» і так далі. В цілому, ця стратегія повторює формат тематичних груп Вконтакте. Який формат вибирати — залежить тільки від вас. При цьому необхідно розуміти, що спочатку викладені фото і Ваші коментарі ніхто не побачить, з цієї причини найкращим варіантом буде їх «підбадьорити» лайками від інших користувачів, наприклад, за допомогою сервісу bosslike.ru. До тих пір поки ви побачите, який саме контент цікавий аудиторії.

Робіть якісний контент

Без якісного матеріалу, який буде наповнювати вашу сторінку, про подальше зростання можна навіть і не мріяти. Так як Instagram — це сервіс зав’язаний на фото-контенті, то намагайтеся зробити ваші фото якомога якіснішими, і що не менш важливо, намагайтеся робити фото самі, бо знайти потрібні фото в інтернеті може кожен. Ваше завдання — якісно виділятися. Так само не можна забувати не тільки про самих фото, але і про роботу з описом до цих фото. Опис, посилання, хештеги — все це речі, які необхідно постійно коригувати. Ви можете зробити краще в світі фото, але воно залишиться невідомим, так як просто не буде існувати ніяких механізмів для його пошуку.

Будьте активним користувачем

Не зациклюйтеся тільки на своїй сторінці, ви не центр всесвіту. Відвідайте сторінки інших користувачів, залиште лайк і коментар під їх останнім постом, зробіть для інших те, що і самі хочете для самого себе, і тоді справа піде.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector