Пошук людини по фото Як знайти і навіщо це потрібно

Пошук по картинці 3
Для початку хотілося б сказати про такі речі як: Навіщо це потрібно? І як це можна застосувати?

Де пошук по фото можна застосувати?

Перше застосування — знайти всі свої фотографії в усьому інтернеті, щоб в подальшому знати яка з них може спричинити за собою наслідки при прийомі на роботу, пошуку супутника (ці). Тому як після першого знайомства або прочитання Вашого резюме все більше людей перевіряють Вас в мережі. І те, що ви дали посилання на свій чистий аккаунт в соц. мережах — не означає, що неможливо знайти буде інші сторінки про Вас.

Друге застосування — знайти ім’я та прізвище відомої людини. Наприклад, у вас є фото актора, і ви не пам’ятаєте, хто це такий. Або ж хтось виклав фото в мережі, де розповідає, що зараз так виглядає актор на ім’я XXX. Маючи фото можна легко визначити, хто ця людина, особливо, якщо це знаменитість.

Третє застосування — Вам хочеться знайти свого двійника або ж людини, на якого Ви дуже схожі. Це теж реально — докладна інструкція як це зробити перебувати тут — http://pcpro100.info/kak-nayti-svoego-dvoynika-po-foto/.

Четверте застосування — Перевірити достовірність інформації про людину або подію. Справа в тому, що з кожним днем ​​все більше і більше інформації, що публікується інформації в соціальних мережах, новинних сайтах і тому подібних ресурсах — абсолютна брехня і вноситься ця брехня не для того щоб когось обдурити або зробити кому то життя гірше або краще. Ні. Все ця інформація поширюється тільки для однієї мети — збільшити відгук від користувачів. Ніхто не буде читати новину чи рада, якщо це буде текст на 10 сторінок, всі люблять кричущий заголовок і жалісну історію. І часто інформацію береться з неперевірених джерел і так далі. Маючи фото оригіналу можна зрозуміти наскільки дана «інфа» вірна.

Як знайти людину по фото.

Найшвидший і найпростіший спосіб — це гугл картинки.

1. Заходимо на сайт google.com і вибираємо картинки, далі в пошуковому рядку натискаємо пошук по зображенню.

Пошук по картинках

2. Після з’являється вікно.

пошук по картинці 2

Де ви можете вставити або посилання на файл, або вибрати файл для пошуку зі свого комп’ютера. Далі в залежності від переслідуваних цілей можна доповнити пошук такими критеріями як час, період публікації або вказати дату безпосередньо.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector