Етапи розробки інтернет-магазину з нуля —

інтернет магазин створення
У цій статті ми відкинемо варіанти створення сайту за допомогою онлайн-конструкторів та інших виконавців, а поговоримо про етапи створення сайту з нуля самостійно. Ця стаття орієнтована на тих, хто розуміє що таке інтернет-магазин, для чого він потрібен і його принципи, а також розбирається в програмному коді і має необхідні знання для роботи.

Першочерговим роботою стане, так зване, технічне завдання. Так називається документ в веб-студіях. Ви ж можете просто ретельно продумати структуру сайту, його дизайн, функціонал, кількість сторінок на перший час, назву категорій і підкатегорій і контент. Цей документ вам знадобиться протягом всієї роботи, ви до нього будете неодноразово звертатися, тому не поспішайте і подумайте над кожним нюансом послідовно.

Створення інтернет-магазину починається з маркетингового дослідження. Адже на отриманих результатах будується структура сайту, визначаються фішки, унікальні пропозиції, якими можна зачепити відвідувача. Не забудьте переглянути десяток перших сайтів по ключовому запиту, проаналізуйте семантику, подивіться дизайн. Не забудьте подумати про сезонності продукту, від якої залежить прибуток (наприклад, дитячі санки купуються взимку, а купальники — влітку). Не забудьте проаналізувати нішу і зрозуміти, наскільки конкурентоспроможний ваш продукт.

Отримані результати позначте і на їх основі створюйте структуру сайту. Вона повинна бути послідовною і логічною. Робіть стільки категорій і підкатегорій, скільки це потрібно. Одночасно продумуйте контент: назва категорій, опис товарів і т.д.

Далі — один з найбільш трудомістких процесів — розробка дизайну інтернет-магазину. Дизайн повинен бути таким, що запам’ятовується, унікальним, але ненав’язливим, щоб не відволікати увагу відвідувача. Однак не забудьте робити акценти на окремих блоках. На цьому ж етапі слід розробити дизайн адаптивної версії.

Створивши дизайн, приступайте до верстки. Ваш інтернет-магазин повинен правильно відображатися на всіх відомих браузерах і мобільних девайсах, незалежно від розміру екрана.

Наступний етап — програмування. Доповніть інтернет-магазин такими функціями, як корзина, онлайн-помічник, форма зворотного зв’язку і іншими додатками, які знадобляться відвідувачеві для виконання замовлення або отримання консультації.

Завершивши роботу, ви отримаєте готовий сайт, який необхідно протестувати на помилки.

Другорядні етапи створення інтернет-магазину

Далі подумайте про оренду хостингу і доменного імені. Вибирайте надійний хостинговий сервер, а доменне ім’я — просте і запам’ятовується.

Передостанній етап — контент. Напишіть тексти, можливо, заведіть блог з корисними статтями і обов’язково заповніть картки товарів з урахуванням семантичного ядра.

Ваш сайт готовий! Залишилося тільки підготувати його до просування. Для цього виберіть відповідний для вас варіант і вперед!

Звичайно, на словах все виглядає дуже легко і просто. На ділі ж така робота може зайняти від 1 місяця до півроку. Тому якщо ви не хочете витрачати стільки часу, заходите на сайт веб-студії Impulse Design https://impulse-design.com.ua/internet-magazin.html і замовте створення інтернет-магазину у професіоналів. Бажаємо успіхів!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector