SSL сертифікат або 100% безпеки для ваших клієнтів —


В наш час кожна поважаюча себе компанія використовує SSL сертифікати в електронній комерції, безпеки компанії від витоку даний, і безпечного шифрування. Але у багатьох, хто вервие зіткнувся з сертифікатами може не зрозуміти чому їх так багато і за че вони потрібні. У сьогоднішній статті ми спробуємо вам допомогти у виборі та купівлі SSL сертифікату.

По суті всі сертифікати діляться на три основних види, а це:

  1. Сертифікат з розширеною перевіркою, який має позначення — EV
  2. SSL для перевірки організації — OV
  3. Найпростіший, але не менш захищений для перевірки домену — DV
  4. Є ще і самописние сертифікати з позначенням — CA, але на нах ми акцентувати увагу не будемо, так як для більшості клієнтів вони не зручні і можуть викликати тільки негативної моменти у ваших клієнтів, так само вони категорично не підходять для сайтів.

Перша група на якій ми зупинимося — це сертифікати для перевірки організацій (OV). Для отримання такого виду сертифікатів ви як замовник надаєте всю інформацію про вашу організацію, звичайно ж в заходи розумного, яку в подальшому може подивитися ваш клієнт, що викликає довіру і допоможе збільшити кількість безпечних покупок в інтернет магазинах і знайти нових надійних клієнтів. Так само даний вид сертифікатів приято ще називати із зеленою суворої, тому як інформація про домен буде починатися із зеленою рядки. Даний сертифікат обов’язково повинні використовувати інтернет магазини і будь-які організації які працюють з інтернет платежами.

Друга група отримала назву DV або перевірка домен. Ці SSL сертифікати найдешевші з трьох представлених груп, але при цьому досить надійно дозволять захистити ваш сайт і дані ваших користувачі. Такі сертифікати досить швидко видатися, а користувач клікнувши в рядку браузера може дізнатися все про реєстратора.

Останній і найбільш безпечний є сертифікат EV або як його ще прийнято називати, сертифікат з розширеною перевіркою. Назва звичайно ж говорить сама за себе і для його отримання компанія проходить досить довгу перевірку по легальності та платоспроможності компанії. Саме з цього організації отримав такий сертифікат отримують найвищий рівень довіри у клієнтів і буде означати що торгівля з компанією на 100% безпечна.

Варто також звернути увагу, що всі сертифікати повинні задовольняти двом основним вимогам:

  1. Підтвердження що власник домену дійсно існує і має права на домен.
  2. Підтвердження про легальність вашого бізнесу і є платником податків.

Другий пункт допоможуть здійснити два надійних на ринку гравця, а це ssl сертифікат Comodo або Rapid. Ці компанії вручну перевірять ваші організації, вашу діяльність Її службовці вручну перевіряють законність діяльності, і тільки потім видадуть сертифікат. Клієнти більш лояльно ставитися до таких компаній, а в наш час довіру це один з ключових моментів у веденні бізнесу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector