Як дізнатися, хто займається SEO просуванням сайту? —


Тими сайтами, які знаходяться в топі пошукових систем, обов’язково займаються якісь seo-фахівці. Це ціла команда або приватний виконавець, але робота ведеться. Адже у вільному плаванні, щоб там ні рекомендували методички для вебмайстрів, сайт буде дуже довго нарощувати позиції і відвідувачів. Для прискорення цього потрібна рука професіонала.

Однією з причин, чому іноді шукають того, хто займається просуванням того чи іншого сайту в тому, що хочуть скористатися його послугами для свого ресурсу. Працює така логіка: «якщо він зміг просунути сайт мого конкурента, то зможе і мій». Пошук seo-фахівця https://seomaker.pro з необхідним досвідом d якоїсь конкретної тематики часто стає нав’язливою ідеєю у багатьох замовників. Це як шукати водія, який має досвід водіння конкретної моделі з певною коробкою передач, або будівельника, що спеціалізується тільки на двоповерхових будинках. У пошуковій системі для кожної ніші правила однакові, інше питання як відбувається робота з проектом:

  • систематично чи дії;
  • виділяються бюджети;
  • поліпшується чи ресурс;
  • чи є періодичне оновлення / додавання інформації.

Але в пошуку фахівця з досвідом є і позитивний момент — принаймні від його роботи видно якийсь результат. Значить, йому можна довіряти.

Як визначити, хто займається SEO просуванням сайту

за копірайту. Розробники і seo-студії люблять підписувати свої роботи. Знайти копірайт можна внизу сторінки в футере сайту. Це може бути напис або зображення. Але копірайт не завжди може бути актуальним.

за портфоліо. Вести красиве і інформативне портфоліо з посиланням на розроблений сайт зазвичай люблять розробники. Це їх вітрина, презентація їх кваліфікації і можливостей. SEO-фахівці дуже часто не вказують адреси сайтів, а демонструють тільки перелік робіт, зрізи позицій або графіки відвідуваності. Робиться це з міркувань безпеки сайту клієнта. Але якщо адреса вказана, то це джерело знань про те, хто займався просуванням в той чи інший період часу.

За IP-адресою. Це окремий випадок, але іноді розробники просувають свої сайти. Після розробки вони розміщують їх на своєму хостингу. І дуже часто це один хостинг-аккаунт, а значить на одним ip-адресу. Навіть якщо сайт не «підписаний» копірайтом, то за підписами на інших сайтах можна зрозуміти, хто розробляв і просуває. Але таке рідко зустрічається, великі, дійсно вагомі для портфоліо проекти, зазвичай знаходяться на окремому хостингу або віртуальному сервері з виділеним IP.

Інших варіантів дізнатися, хто займається розкруткою якогось сайту, немає.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector