Грандіозні розпродажі від Алі —


AliExpress надає відмінні можливості для покупців, що бажають отримати хорошу знижку. Великий вибір продукції на розпродажах дозволяє кожному зробити вигідне придбання. Важливо також те, що вони проводяться регулярно, в певні періоди року. Розглянемо далі, якими саме розпродажами славиться Алі.

види розпродажів

Знижки та акції є найбільш дієвим методом привернути увагу клієнтів. Вони практично ніяк не пов’язані з відсутністю попиту на продукцію, але обумовлені політикою торгового майданчика. Епізодичні розпродажі потрібні самим брендам для підвищення рейтингу, оскільки через велику кількість пропозиції конкуренція надзвичайно висока. Великі розпродажі можна класифікувати наступним чином:

  1. Тематичні. Проводяться кілька разів на рік напередодні місцевих і загальносвітових свят. До таких відносяться розпродажі напередодні Нового року, Хеллоуїна, дня народження Аліекспресс, 8 Березня і т.д.
  2. Сезонні. Подібні заходи допомагають продавцям позбутися залишків сезонних колекцій, які будуть виглядати застарілими в новому році. В основному це стосується магазинів одягу та взуття. Серед найбільш відомих розпродажів можна назвати Молодіжне літо, яке проводиться на початку червня.
  3. Грандіозні На Аліекспресс є і унікальні розпродажі, приурочені певного дня. Наприклад, Чорна п’ятниця або 11 листопада. Розглянемо їх більш детально далі.

Чорна п’ятниця

У листопаді проводяться найсмачніші розпродажі року. Подібно Дня Подяки в США, Аліекспресс організував, так звану, Чорну п’ятницю. Але оскільки час в Китаї й Америці через часових поясів відрізняється, розпродаж починається в четвер. В цей день на торговому майданчику лунають спеціальні одноденні купони, які дарують можливість придбати річ за низькою ціною. Розмір знижки може доходити до 90%. Щочетверга покупці масово скуповують товари. Хорошим приводом затриматися на Аліекспресс довше є подальше наступ кіберпонеділком. Різні бонуси та акції продовжують радувати відвідувачів сайту навіть після закінчення Чорної п’ятниці.

день холостяка

Найбільшою розпродажем на Алі по праву вважається акція 11.11. Рекламна кампанія магазинів стартує задовго до 11 листопада, віщуючи грандіозні знижки всім учасникам. Навіть з максимально низькими цінами компаній AliExpress вдається виручити в цей день кілька десятків мільярдів доларів. Напередодні новорічних свят покупці змітають все. Приурочена до дня Холостяка в Китаї, ця розпродаж уже кілька років є всесвітнім днем ​​шопінгу. Щасливі учасники акції встигають не тільки придбати дорогі товари за низькою ціною, але і заробити корисні бали. Останні можна отримати просто граючи у флеш-ігри китайського онлайн-рітейлера. Це хороший спосіб підвищити лояльність покупців.

Однак вибираючи свій товар серед мільйона представлених, клієнту слід пам’ятати про мінливість цін і недобросовісності певної категорії продавців. Деякі використовують розпродаж 11.11 для нечесного збагачення. Тому до походу за подарунками для коханих потрібно готуватися заздалегідь.

Як не бути обманутим 11 листопада

Щоб не потрапити на липову акцію несумлінного магазину, потрібно бути обізнаним в актуальних цінах. Цього можна досягти або постійним моніторингом його цінового асортименту, або за допомогою установки спеціальних додатків. Ці додатки відстежують зміни вартості за певний проміжок часу. Аліекспресс і сам пропонує покупцям розширення (наприклад, AliExpress Assistant), що дозволяють обійти нахабного продавця стороною. А то деякі магазини свідомо підвищують свої ціни перед розпродажем. Справжні знижки пропонують лише ті продавці, які зацікавлені в лояльності своїх клієнтів, чистоті репутації фірми. Щоб напевно виправдати свої очікування, можна також скористатися розширенням від LetyShops.

Його точні дані не тільки дозволяють захистити людину від необґрунтованих покупок, але і надають йому Кешбек на AliExpress.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector