Пам’ятка для бажаючих створити сайт. Про що слід знати на початкових етапах створення сайту. —


Інтернет розвивається, зростає кількість сайтів, зростає конкуренція і відповідно зростають вимоги до створюваних інтернет ресурсів. І зараз в мережі можна знайти тисячі статей про те як створити сайт за 10 хвилин, але все це не має нічого спільного з реальністю. Тому як на створення якісного відвідуваного ресурсу піде не один місяць, а іноді і рік. І при цьому завжди, потрібно пам’ятати про декілька ключових моментах.

Спочатку необхідно потурбуватись про технічну сторону вашого ресурсу. Підібрати хороший хостинг, щоб не вийшло так, що сайт буде недоступний в мережі саме в момент індексації його пошуковою системою. Для постійного контролю доступу сайту краще використовувати сервіс моніторингу сайтів і в разі недоступності даний сервіс відправить Вам повідомлення на email. Також необхідно на початкових етапах вибрати зручну для Вас CMS, розділити сайт на розділи і підрозділи, виходячи з поставлених цілей. І продумати майбутню структуру сайту.

Який би сайт ви не створювали, пам’ятайте, чим популярніший тема, якій присвячено ваш ресурс, тим менше відвідувачів прийде до вас, оскільки у них є вибір з мільйона інших сайтів. Якщо ваша тема досить вузька, це навіть зіграє вам на руку.

Важливий і тон, яким буде подаватися інформація. Якщо ви створюєте сайт про те, як заробити в мережі, краще не писати тоном наставника. Більш того, якщо ви не успішний копірайтер, популярний мережевий журналіст або фотохудожник, не створюйте сайт про те, як заробити гроші в Інтернеті. Навряд чи ви зможете повідомити іншим користувачам щось нове, а банальний рерайтинг чужих текстів навряд чи принесе вам славу і популярність. Набагато правильніше буде передавати свій досвід і свої думки.

Продовжуючи тему інформації, розміщеної на сайті, пам’ятайте, якщо ви рерайтер або вибрали в якості заняття копірайтинг, якщо ви автор прози або поезії, керівник компанії або просто створюєте сайт про себе коханого, ніколи не використовуйте на ньому чужої інформації. Якщо така інформація або зображення вам для чогось потрібні, обов’язково вказуйте їх авторство. Інакше вийде, що ви займаєтеся плагіатом. Плагіат в мережі, та й не тільки в мережі, не вітається, ні пошуковими системами, ні користувачами.

З точки зору графіки сайту, не перестарайтеся з важкими і великими зображеннями. Вони довго вантажаться, так само як і важкі сторінки. Користувачі навряд чи захочуть довго чекати і швидко покинуть ваш ресурс. Навряд чи приверне їх і велика кількість flash-анімації та подібних заставок. Вони теж завантажуються досить тривалий час. Крім того, не у всіх користувачів є можливість переглядати подібні зображення, оскільки вони вимагають установки на персональний комп’ютер спеціальних програм.

Ну і найважливіше. Створювати сайт необхідно для того, щоб надати допомогу вашим відвідувачам. Будуть це послуги, інформація або товари — не важливо, важливо щоб метою було надання допомоги та тільки в такій постановці питання з’явиться прибуток. А створювати сайт для того, щоб «створити» — свідомо програшна справа.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector