Як прив’язати карту до Webmoney в Україні 2018 року? —


Після блокування вебмані в Україні сайт Webmoney.ua перестав функціонувати і відповідно всі сервіси, пов’язані з ним аналогічно перестали працювати. Плюсом залишається тільки те, що інтернет, не дивлячись на всі політичні рішення залишається вільним і встановивши на свій комп’ютер будь-якої сервіс, який дозволяє змінити ваш IP адреса і ви вже можете знову користуватися будь-якими сервісами інших країн.

Виведення коштів

На даний момент існує десятки сервісів, які допоможуть Вам вивести WMR, WMZ на карти українських банків. Досить зайти на сайт .bestchange.ru і вибрати необхідний обмінник з найкращим курсом. Але вивести гроші можна тільки на прив’язану карту в системі Webmoney. І ось тут можуть виникнути складності.

Як прив’язати карту Українського банку до вебмані?

  1. Прив’язати карту для користувачів з України можна тільки за допомогою сервісу Webmoney passport — банківські карти по посиланню — https://passport.webmoney.ru/asp/aUserBankCards.asp. Інші сервіси типу banks.webmoney.ru працюють тільки для резидентів Росії.
  2. Прив’язати карту можна тільки іменами. Тому як після введення реквізитів по вище наведеної посиланням від вас буде потрібно відправити фото картки з вказаною прізвищем.

З цієї причини алгоритм дії наступний

  1. Отримуємо іменну картку (монобанк — 150 грн, приват — 99 або 150 в залежності від карти). Все можна замовити онлайн на відповідних сайтах.
  2. Чекаємо випуск карти від 10 до 14 днів.
  3. Йдемо на сайт вебмані паспорт і прив’язуємо карту
  4. Робимо фото карти, завантажуємо його на сайт вебмані
  5. Через добу отримуємо підтверджену карту.
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector