Хороший дизайн сайту. Що це? І як цього домогтися? —


Якщо ви зважилися на створення сайту, то вже розумієте, що він є обличчям компанії, її візитною карткою, то зовнішній його вигляд і навігація повинна виглядати відповідним чином. Рівень дизайнерської грамотності підвищується з кожним роком, збільшується швидкість доступу в Інтернет, всесвітня мережа стає все більш доступною, таким чином якщо до недавнього часу всі намагалися робити сайти менш навантаженими різними картинками, флеш і іншими аномаліями, то тепер намагаються зробити дизайн привабливішим, заманюючи користувача . І нижче ми постараємося описати кілька способів підвищення привабливості сайту, щоб кожен елемент дизайну мав своє смислове навантаження. Але важливо пам’ятати, що різних дрібних моментів, які зустрічаються під час проектування інтернет ресурсу — величезна кількість і виконати їх всі практично неможливо. І тільки довірившись компанії в Сочі або будь-якому іншому місті, де ви проживаєте можна реалізувати все задумане в одному проекті.

Кілька правил хорошого дизайну:

  • здивувати користувача, завоювати його увагу
  • виділити з маси інших, зробити несхожим на них
  • найбільш повно відобразити інформацію

Розглянемо докладніше кожну з них.

Як завоювати увагу користувача?

Ви не повинні бути непоміченими. Подивіться сайти, що знаходяться в топах за пошуковим запитом у Вашій тематиці, їх колірні рішення, розмітку. Не будемо зупинятися на конкретних прикладах, тут важливо зрозуміти суть, ніж залучають сайти користувачів. Потрібно виявити ту родзинку, щось незвичайне, яке не дозволить залишитися користувачеві байдужим до сайту, і змусить повернутися знову і знову.

Унікальність вашого дизайну

Дизайн повинен сприяти виділенню Вашого ресурсу з «натовпу» ідентичних за тематикою сайтів. Щоб сайт запам’ятався, і користувач зміг відрізнити і виділити його з інших. Індивідуальність сайту позитивно позначається на смаках користувачів. Проведіть межу реального і віртуальних світів. Подивіться як це реалізовавивают великі компанії, банки, великі інтернет магазини. Ви дізнаєтеся здалеку за десятки метрів, причина того, що запам’ятовується компоновка логотипу і фірмових кольорів.

Повнота відображення інформації на сайті.

Всі сторінки сайту повинні бути виконані і скомпоновані в однаковій кольоровій гамі і мати однакову структуру. Найбільш важлива інформація повинна бути більш помітною, виділеної. Правильно обрані шрифти, картинки допоможуть домогтися цього. Погано оформлені сторінки, мало вільного місця на сторінці, захаращення інформацією однаковою в плані оформлення, залишить враження про НЕ професіоналізм і несумлінному ставленні компанії до користувачів.

Ефективний дизайн є одним з важливих ключових моментів до успіху в просуванні Вашого ресурсу і залучення користувачів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector