Як вибрати домен для сайту? —

домен
Домен для веб-сайту — це як ім’я для людини — важливо вибирати правильний. У цій статті ми розглянемо процес підбору доменного імені при створенні нового ресурсу. На даному етапі створення сайту важливо співвіднести його зміст, заголовок на головній і доменне ім’я. В інтернеті існує кілька сервісів, що пропонують реєстрацію доменних імен. Але в даній статті мова піде не про сервіси, які пропонують зареєструвати новий домен, а про те, що можна, а що не можна використовувати при реєстрації нового доменного імені. Отже, почнемо детальний огляд статті.

1. При реєстрації доменного імені краще не використовувати дзеркала відомих сайтів. Наприклад, новачки, які недавно почали заробляти в інтернеті, можуть ввести адресу всім відомого сайту optimize.kiev.ua як opt-imize.kiev.ua, бачите різницю? — різниця тільки в дефіс, але і цей дефіс вже зробив 2-й домен, подібний стандартному. Звичайно, якщо ви хочете заробити на інтернет-трафіку даними способом, то краще за все робити сателіт, так як його можуть забанити за те, що було створено «дзеркало» будь-якого сайту. А тепер поговоримо про плюси дзеркал сайтів, але з іншого боку. Уявіть — є якась фірма, яка називається «Optimize». Так ось творці даного сайту фірми повинні зробити на нього дзеркала з подібними назвами, наприклад «optimise». Здавалося б, що відмінність тільки в одній букві. Але якщо цей сайт рекламувався, наприклад, по телебаченню чи радіо, а слухачі або доглядачі дізналися адресу сайту і стали переходити по ньому … то за адресою «optimise» він буде недоступний, тому що не було створено дзеркала стандартного варіанту сайту і відвідувачі в результаті можуть покинути сайт, подумавши, що його й не було. Отже, тепер перейдемо до огляду видів доменів.

2. Прийшов час поговорити про види доменів. Існує 2 типу доменних зон — тематичні та географічні. Що відноситься до тематичних? Це, наприклад, такі тіпі доменів: * .mobi, * .com, * .edu, тобто відносяться до тематики веб-сайту. Що стосується географічних? Ось приклад: * .ru, * .ua, * .it, отже для кожної країни відповідає певний тип зони. Вищенаведені приклади доменних зон з написанням у них замість зірочки певного імені, будуть базовими доменами. Тепер розглянемо, яким повинен бути домен?

3. Яким саме має бути домен.

Домен повинен складатися як мінімум з 2-х символів, а максимально з 57-и. Може містити в собі латинські та кириличні літери і цифри, а також дефіси. До речі, доменне ім’я не повинно починатися, або закінчуватися дефісом. Ви коли-небудь бачили такий домен «-sait-.ru» Я думаю, що ні.

P.S. Таким чином ми розібрали процес вибору домену для вашого нового сайту.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector