Скільки дівчат грає в ігри? Статистика!

гри дівчата
Багатьох з нас нерідко хвилювало питання: а чи грають представниці прекрасної статі в комп’ютерні ігри? Статистика наводить дивовижні дані, що показують, що наші дами хоч і менше, ніж чоловіки, але все ж проводять за екранами моніторів досить велика кількість годин. У цьому неважко переконатися: на просторах інтернету вже зараз можна наштовхнутися на безліч жіночих ігрових форумів, де ведуться серйозні дискусії, наприклад, на тему «гри для дівчаток онлайн». Стає зрозуміло, що і в комп’ютерній ігровій індустрії жінки справедливо вимагають рівноправності статей.

Хоча говорити, що жіноча частина суспільства грає в ті ж ігри — нерозумно, тому як на даний момент існують добірки ігр та сайти http://www.games-girll.com/, які спрямовані тільки на жіночу аудиторію. А так як ігор розрахованих на обидві аудиторії або ж тільки для дівчат — набагато менше, то і статистика показує, що дівчата грають в ігри набагато менше.

Як перевірити статистику і дізнатися процентне співвідношення?

Максимально швидко і достовірно перевірити процентне співвідношення грають в комп’ютерні ігри дівчат можна за допомогою статистики liveinternet, як ми це робили при оцінці операційної системи windows по відношенню до інших. Зараз же використовуючи ті ж методи проведемо аналогічний аналіз.

  1. Заходимо в рейтинг сайтів
  2. Вибираємо розділ гри
  3. Заходимо в статистику групи
  4. Вибираємо в статистиці — «Демографія»

І отримуємо середнє співвідношення за останні 4 тижні (місяць)

чоловіки 18-24

20.2%

Чоловіки віком до 18

17.4%

чоловіки 25-34

11.8%

чоловіки 35-44

8.8%

Жінки молодше 18

7.8%

Чоловіки старше 45

7.4%

Жінки старше 45

6.9%

жінки 35-44

7.6%

жінки 18-24

6.1%

жінки 25-34

6.0%

Кількість гравців і відвідувачів спеціально ми не приводили, тому що далеко не всі сайти встановлюють лічильник даного рейтингу, але то що співвідношення правильне сперечатися не доводиться.

В результаті Чоловік аудиторії в комп’ютерних іграх — 65,6 відсотка, а жіночої -34,4.

В які ігри грають дівчата?

Кожна порядна леді, яка вважає себе повноцінним гравцем, одного разу задумається, а чому в комп’ютерних іграх так багато насильства, крові і всього того, що стабільно входить в джентльменський набір. Дівчата — істоти ніжні, і гри їм потрібні відповідні. Благо, що ігрові розробники почули благання жіночої аудиторії і створили велику кількість ігор, де нам, нарешті, не доводиться нікого вбивати. Згадаймо, величезна кількість симуляторів реального життя, де головний герой живе звичайним життям, в майже реальних умовах сучасного світу. Але біда в тому, що в ці ігри можуть грати і хлопчики. А навіщо нам гри для хлопчиків, якщо жінкам так хочеться пограти в гру, розроблену саме для них? Це повинна бути така гра, доторкнувшись до якої, хлопчик відчув би себе дівчинкою, і, засоромившись, наклав би на неї друк забуття. Ось тут вже вся надія лягає на розробників, які дадуть, врешті-решт, відповідь на питання, чого ж хоче жінка, і випустять гідну гру на свято восьмого березня. Можливо, їм знадобитися пригадати, яку ж роль грала і продовжує грати жінка в соціумі з найдавніших часів. Тому їм необхідно заздалегідь придумати значок, який вказує, що в цю гру хлопчикам грати не можна.

Сучасні ігри підлаштовуються під кінцевого споживача. Розробникам вигідно, щоб їхня аудиторія росла. Саме тому вони створюють гри з можливістю «побігати» жіночим персонажем, окремими чисто жіночими сюжетними гілками, шмотьyoм і ванільним зброєю. Сучасний ігровий контент потихеньку наповнюється всім необхідним, щоб в серйозні чоловічі ігри могла пограти і мініатюрна дівчина. Рятувати світ, хоч і віртуальний, нашим дівчатам дуже навіть до душі.

Сьогодні вже нікого не здивуєш, тим, що в ігровому чаті тебе вітає жіночий персонаж. Так-так, пані перебралися в мережу і також, як і пузаті задрот бігають з мечами, катаються на танках і намагаються врятувати базу. Не жіноча це справа, скажете ви, і будете неправі. Ігрова індустрія настільки розвинулася, що тепер доступна і прекрасній статі. Докотилися до того, що навіть ігрові стрім тепер стали довіряти дівчатам. Вона не тільки грає, але і заробляє на цьому гроші! Розводити рожевих конячок — це вже не їх рівень. Нинішнім амазонкам подавай мечі та ракетниці.

Як будуть називатися гри, це не має ніякого значення. Має значення, хто саме буде їх створювати. Логічно, якби цим займалися саме жіноча команда розробників. Або чоловіча під командуванням жінки. Нам же, представникам сильної статі, залишається тільки гадати, як саме виглядатимуть гри для дівчаток, і як будуть виглядати дівчинки, після таких ігор. Єдине, що можна сказати, що вже скоро наші дами і за комп’ютером зможуть зайняти своє гідне місце і отримувати справжнє задоволення від ігор. Тому всім чоловікам можна заздалегідь порекомендувати навчитися готувати.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector