Як заробляти криптовалюта в інтернеті, включаючи біткоіни? —

крипто валюта
Крім Майнінг у користувачів інтернету є більш прості і доступні способи отримання криптовалюта. Один з таких способів — це торгівля на біржі.

У чому суть торгівлі біткоіни і інший криптовалюта?

Інформація про криптовалюта останнім часом на перших шпальтах газет і в центральних новинних випусках по телебаченню. Причина такого інтересу в першу чергу пов’язана з біткоіни — однієї з найвідоміших електронних валют, яка демонструє в кінці року вражаюче зростання.

Інвестори, завмираючи подих, стежать за тим, як курс біткоіни зростає буквально по хвилинах, за один день зміцнюючись на 1 тисячу доларів! У кожного бажаючого є можливість інвестувати в електронні гроші, для цього достатньо пройти просту реєстрацію на спеціальній віртуальній біржі.

На біржі можна купити і продати bitcoin буквально в кілька кліків. Більшість відомих майданчиків мають простий інтерфейс, тому розібратися в принципах їх роботи нескладно.

Можливості бірж:

  • оперативний переказ коштів з низькою комісією;
  • обмін криптовалюта на долари, гривні, рублі та ін .;
  • торгівля різною валютою, широкий вибір реферальних програм;
  • багатоступенева система захисту коштів на депозиті.

Після реєстрації на біржі ви отримуєте можливість торгувати криптовалюта, купуючи і продаючи Bitcoin і інші електронні гроші, граючи на різниці в курсі. Вибір бірж з різними умовами для трейдерів дуже широкий: EXMO, Cryptolocator, LocalBitcoins, Livecoin, Bitfinex і ін.

Популярні гаманці для зберігання криптовалюта

Якщо у вас є електронні гроші, їх потрібно десь зберігати, для цього достатньо створити гаманець криптовалюта, вибравши один з популярних і надійних сервісів.

Можливості гаманців:

  • зберігання Bitcoin, Dash, Ethereum і ін .;
  • отримання та переказ коштів;
  • оплата послуг і покупка товарів.

Наприклад, гаманець Cryptonator підходить для зберігання будь-яких грошових коштів, крім криптовалюта це можуть бути долари, євро, гривні або рублі. Прямо з сервісу кошти виводяться на банківську карту або інші віртуальні гаманці (включаючи ЯндексДеньги).

Багато майданчиків пропонують вигідні реферальні програми (якщо ваш знайомий зареєструється за наданою посиланням, ви отримаєте приємний бонус). На завершення підкреслимо, що гаманець для криптовалюта — це не примха, а необхідність, з огляду на зростаючу популярність даного виду грошей.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector