Як обійти блокування ВК, Яндекс без втрати швидкості. Досить прописати DNS гугл

dns обхід блокування
Після гучної блокування вконтакте, мейл і Яндекс, дуже велика кількість людей почали рекламу різних сервісів створення VPN, також знайшов новий виток життя браузер опера з функцією ВПН. Багато дізналися про існування такого браузера як ТОР і деякі навіть навчилися його налаштовувати для обходу блокування. Але такі способи обходу значно зменшують швидкість роботи в мережі. З цієї причини популярністю тієї ж мережі вконтакте буде падати, тому, як банально користувачам буде лінь чекати поки прогрузити сторінка.

Як можна обійти блокування не втрачаючи в швидкості?

Цей спосіб підходить для тих, хто користується місцевими провайдерами інтернету, які видають Вам «полустатіческій» або статичний адреса IP адреса і IP адреси DNS серверів. З великих провайдерів, таким чином, підключає клієнтів Тріолан. Так ось блокування вони здійснюють шляхом перенаправлення доменного імені на своїх DNS серверах, а для того щоб обійти досить змінити DNS-и на публічні від гугл. На своєму ПК або на роутері.

Публічні DNS Гугл

  • 8.8.8.8
  • 8.8.4.4

Зміна DNS на прикладі роутера D-link

  • Вводимо в браузері ip адресу 192.168.0.1

Вводимо пароль і логін (в залежності від вашого роутера) в більшості випадків за замовчуванням: Логін admin, пароль admin

Потрапляємо в налаштування роутера

  • Заходимо в розділ MANUAL INTERNET CONNECTION

І в розділі налаштувань змінюємо Primary і Secondary DNS Address на публічні від гугл.

По суті dns адрес публічних дуже багато і можна поставити будь-які, але компанії гугл можна хоч якось довіряти, тому в цьому матеріалі були приведені саме DNS від гугл.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector