Види сайтів. Чим вони відрізняються і який потрібен саме Вам? —


Перед створенням сайту необхідно чітко сформулювати мету, для досягнення якої він створюється. Зараз існує безліч напрямків для розвитку своєї сторінки але створювати сайт для того щоб він просто був безглуздо. Саме тому спочатку поставте собі за мету, а далі виходячи з поставленого завдання приступайте до розгляду типів інтернет ресурсів.

Сайт візитка

Це сайт невеликого обсягу. Виконується він для компанії, яка рекламує свої послуги. Тут описується вид діяльності, прайс-лист, контакти і додаткова інформація. Він є візитівкою і повинен створювати запам’ятовує позитивний образ і спонукати до співпраці. Суть даного ресурсу — ознайомити майбутнього клієнта з родом діяльності Вашої компанії. Зараз купити сайт дешево від 300 рублів можна в інтернет магазині bravesite.ru і вже на базі купленого ресурсу видозмінити його під Ваш бізнес.

Корпоративний інформаційний сайт

Такі сайти мають великі обсяги і складну структуру представлення даних. Графічне оформлення тут не дуже важливо, весь упор робиться на текст. Головним завданням цього сайту є автоматизація документообігу, ведення показників компанії, управління працівниками. Користувачі порталу можуть обмінюватися інформацією з віддалених філій. Такий проект створює сприятливий імідж компанії як ділового партнера. Практично завжди у сайту є частина, за допомогою якої рядові співробітники можуть додавати і змінювати інформацію.

Корпоративний іміджевий сайт

Підтримка стійкості в очах конкурентів і своєї аудиторії є завданням такого сайту. Його наявність може розповісти про стабільність власників. Він надає користувачам повну інформацію про компанії, актуальні новини, рекламні акції. Тут на перший план виходить оформлення сторінок.

Інтернет магазин

Цей портал розрахований на продаж послуг і товарів в інтернеті. На ньому можна знайти каталоги з продукцією, ціни на послуги, опис і характеристики товару. Такий сайт повинен мати хороший дизайн, систему пошуку товарів, нескладну навігацію.

інформаційний сайт

Такий сайт має більше можливостей, цікавий дизайн і величезна кількість сторінок. Його головним завданням є надання користувачеві вичерпної інформації, яка регулярно оновлюється.

Ігровий портал

На таких сайтах знаходитися інформація про різних комп’ютерних іграх, іноді існує можливість грати по мережі. Такий портал повинен підтримувати великий приплив користувачів, мати достатньо ресурсів і захоплюючий контент

Персональний проект

Такі проекти можуть мати будь-яку тематику. Дизайн і наповнення залежать від уяви власника.

Контент-проект

Це сайту з великою кількістю інформації з певною спрямованістю. Це зазвичай некомерційний сайт, становить збірка різних матеріалів, документів для аудиторії

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector