Відмінності між Facebook і MySpace —

подушка з логотипом Фейсбук
Myspace і Facebook є сайтами соціальних мереж, які мають багато спільного і відмінностей між собою. Багато людей думають, що ці дві практично аналогічні соціальні мережі, але ця стаття допоможе вам зрозуміти відмінності між ними.

Користувачі мережі MySpace мають можливість змінити колір профілю і можуть додати флеш-додатки для своєї сторінки, а в Facebook зміна кольору неможливо.

З точки зору вікової групи користувачів, Facebook спочатку пропонуються тільки для студентів коледжів або університетів і їх випускників, але пізніше вона була відкрита для широкої публіки. Facebook в основному приваблює освічену і молоду аудиторію, в середньому вік користувачів становить 23 роки. MySpace користується популярністю, як серед старшокласників, так і людей, які старші 40 років, але середній вік відвідувачів в світі там вище, ніж в Facebook і становить 35 років. Це варто враховувати при створенні сайту орієнтованого на захід, адже після того як ви зареєструєте домен, за цим краще звернути сюди і заллєте сайт на хостинг третім етапом необхідно зареєструватися в MySpace.

Обидві соц. мережі мають різні додатки, які є корисними для різних цілей. З MySpace, існує три різних функції, такі як дошка оголошень, блоги та музичні програми. У блозі ви можете написати свій власний пост, що власне привертає блогерів і власників західних інфо порталів, і ви можете також додати музику в свій профіль. Якщо ви музикант чи той, хто любить ділитися музичними файлами, ви можете користуватися цією програмою, щоб дозволити людям слухати, обмінюватися і завантажувати вашу музику.

MySpace і Facebook програми змінювалися досить часто з моменту запуску. Facebook має більше одного мільйона додатків, які створюються іншими користувачами, чого на Myspace немає. Якщо ви новий користувач, у вас займе якийсь час, на знайомство з цими додатками.

За даними, отриманими з прес центру Facebook, 200 мільйонів користувачів використовують Facebook і 100 мільйонів користувачів заходять на сайт хоча б раз в день. Існує більш ніж 660 000 розробників і підприємців створюють додатки для Facebook.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector