Перспективи розвитку компанії Apple

компанія apple
Щороку в кремінної долині створюється і вдосконалюється все більше нових технологій. Не так давно діючий керівник Apple Тім Кук сказав — Зараз для компанії на першому місці стоїть основне завдання здійснення нового способу надшвидкої передачі гігантських обсягів даних.

У світлі цього постійно ведуться дослідження в лабораторіях і конструюються нові системи здатні гарантовано підтримувати надшвидкісний темп обміну інформацією. Ці розробки ведуться з прицілом на майбутнє в очікуванні появи більш досконалих смартфонів і більш швидких мереж. Повсюдне поширення 5G мереж очікується приблизно до 2020 року.

Головна мета Apple це перехід на новий рівень в плані збільшення швидкості завантаження контенту для мобільних пристроїв. Наприклад, файл розміром десь 20Гб в ідеалі повинен буде завантажуватися протягом всього декількох секунд, завдяки розробкам, в завдання яких входить збільшення передачі даних до 9-12Гб / с. Варто розуміти, що основна популярність техніки Apple полягає введенням нових технологіях і мабуть це одна з небагатьох компаній, девайси якої втрачають в ціні тільки один раз — коли виходить новий продукт, а різниці в ціні Iphone до ремонту і після — ні, і в цьому Ви можете переконатися, якщо замовте ремонт свого смартфона на www.remont-apples.ru.

Також фахівці компанії продовжують докладати зусилля для позбавлення від існуючих у голосового помічника Siri недоліків. Для того, щоб в майбутньому забезпечити всім власникам мобільних гаджетів Apple дистанційний контроль над своїми смартфонами, електронний асистент повинен працювати бездоганно, практично миттєво і чітко вловлюючи команди від свого власника.

Кращі уми кремінної долини постійно ведуть роботи над створенням більш ефективних в продуктивності процесорів. З кожним роком їх ефективність зростає, відповідно розширюються і нові можливості для iPhone, які поступово починають наздоганяти за своїми можливостями ПК, хоча ще кілька років тому в таке не можна було повірити.

Головне підсумковий напрям

З огляду на все вищенаведене, стає зрозуміло, яке завдання стоїть перед фахівцями та інженерами Apple, це створення більш енергоємних акумуляторів, так як існуючі батареї, навіть без урахування інших працюючих доповнень навряд чи протриматися більше двадцяти секунд з модулем надшвидкісний передачі даних, досить неслабим процесором і завжди знаходяться в активному режимі віртуальним помічником. На даний момент Apple в тандемі з Іллінойським дослідним центром активно ведуть роботи над проектом літій-іонної компактної батареї із збільшеною в рази ємністю акумуляторів. Реалізація даного продукту намічається на 2018 рік.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector