Скайп — мобільний. Чи можна? Як зателефонувати? Скільки?

скайп набір номера
Після струму як була опублікована стаття, про номер +4420 для багатьох людей стало цікаво яким чином зателефонувати зі скайпу на мобільний і скільки це коштує. Мало того приходило досить велика кількість питань такого плану, а чи можна взагалі зателефонувати на мобільний зі скайпу.

Відповідаємо: Так, можна. У самій програмі є функціонал набрати номер, далі вибираємо країну і вводимо номер абонента. Але для того щоб Ви могли здійснити виклик необхідно мати підписку на дзвінки в певний напрям або поповнити рахунок і дзвонити по факту оплати за дзвінок.

Скільки коштує дзвінок на мобільний з скайпу?

Хвилина розмови буде варіюватися в залежності від напрямку. Наведемо найбільш популярні напрямки щоб порівняти вартість.

Дзвінки в Росію

2,3 цента за хвилину або можна оформити підписку за 2,65 долара в місяць і дзвонити на всі стаціонарні та мобільні номери

При використанні тарифу Vodafone ви отримаєте за 30 грн на місяць, тільки 30 хвилин і тільки на стаціонарні номери.

Дзвінки в Польщу

2,3 цента за хвилину або 1,09 долара на місяць на всі номери Польщі

Знову ж при використанні пакета Водафон це буде коштує 30 грн

Цей список можна продовжувати, але тенденція все одно залишиться та ж, тому як дзвінки через IP завжди будуть дешевше. А якщо встановити скайп собі на телефон і підключитися до 3G мережі будь-якого оператора, то ви зможете дзвонити в будь-яку країну світу максимально дешевше.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector