Чи варто докуповувати оперативну пам’ять до ноутбука? Як підвищити продуктивність? —

оперативна пам'ять ноутбука
Невідомо звідки пішла ця інформація і як вона була вбита в голову безлічі користувачів. Але швидше за все це тягнеться з тих часів, коли одним із слабких місць в комп’ютері — була оперативна пам’ять. І зараз як тільки людина помічає зниження продуктивності свого комп’ютера він першим ділом думає, що тією чи іншою програмою (операційній системі) не вистачає оперативної пам’яті. Звичайно ж це не стосується тих, у кого стоїть на даний момент коштує 32 розрядна windows XP, на старенькому залозі. Але навіть в цьому випадку додавання оперативки не збільшить продуктивність.

Чому може знижуватися продуктивність ПК

Перше, що варто зауважити, продуктивність комп’ютера — може зменшитися в разі будь-якої поломки ПК. Найчастіший випадок падіння продуктивності в результаті перегріву і якщо гріється ноутбук, то вам сюди, де кваліфікований майстер виконає чистку і діагностику Вашої системи. А падіння продуктивності через перегрів — це не випадковість — це захист процесора від неохайного користувача. І процесор у разі підвищення температури автоматично знижує робочу частоту.

Друге — якщо з вашим ноутбуком все в порядку і ви нічого не змінювали з апаратної частини, то швидше за все ви почали використовувати більш нове програмне забезпечення, яке і спричинило за собою, нібито падіння продуктивності.

Як підвищити продуктивність і як це правильно робити?

Почати слід з аналізу завантаженості процесора і оперативної пам’яті, в Windows це можна зробити стандартними засобами. Заходимо в диспетчер задач — вибираємо вкладку продуктивність. Виконувати слід в двох варіантах — перший, коли запущені усі програми і браузери, якими ви активно користуєтеся. І другий — коли все вивантажено.

Якщо фізична пам’ять (оперативна) завантажена в максимальному режимі — менш ніж на 60 — 70 відсотків, то додавання оперативної пам’яті — нічого не дасть. І краще буде поставити SSD гвинт і встановити на нього операційну систему. Тим самим прискоривши обмін даними.

У зворотному ж випадку, додавання або заміна оперативної пам’яті може виправити і навіть поліпшити ситуацію.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector