Як створити сайт правильно і які фактори потрібно при цьому враховувати? —

створення свого сайту
Чимало сучасних людей замислюється про те, як здорово мати власний сайт в мережі Інтернет, щоб мати можливість використовувати його для своїх конкретних цілей і завдань. На щастя сьогодні далека мрія цілком може стати реальністю, так як щоб сконструювати електронний ресурс вже зовсім не обов’язково володіти глибокими знаннями мов програмування PHP, Java, C ++ і багатьох інших.

Про те, як створити сайт можна дізнатися через підказки, які надають спеціальні ресурси, блоги і форуми, де можна знайти дуже цінну і актуальну інформацію.

Завдяки появі в мережі спеціальних програм-конструкторів, які називаються CMS, кожен просунутий користувач при бажанні і наполегливості цілком може створити свій сайт. Звичайно, зробити це спочатку буде непросто, однак якщо проявити завзятість і труд, поставити перед собою мету і наполегливо йти до її досягнення, то успіх обов’язково прийде.

Не варто також забувати і про те, що дана сфера діяльності є вельми і вельми перспективою, так як, освоївши створення web-сторінок можна вийти на непоганий рівень заробітку. Багато людей, які починають створювати сайти в якості хобі, потім так захоплюються цим процесом, що поступово це стає їхнім професійним джерелом заробітку.

Щоб сайт був дійсно корисним, слід взяти до уваги наступні фактори:

1. Правильно вибрати тип сайту, що залежить від мети створення, а також позиціонування, розрахунку на конкретну призначену для користувача аудиторію

2. Грамотно сконструювати сайт, обов’язково правильно оформивши його структуру, інтерфейс і дизайн

3. Наповнити web-сторінку корисними елементами — двигунами, скриптами, полегшивши тим самим відвідувачам їх завдання

4. Розмістити електронний ресурс на платному домені, який користується гарною репутацією, що має хороший захист від вірусів

5. Виконати хорошу SEO-оптимізацію, щоб просунути новий сайт в пошукових машинах

Найбільш популярними програмами, в яких сучасні web-майстри створюють сайти, є наступні: Wix, Joomla, Ukit, Jimdo, LPgenerator, Webasyst, Site123, Nethouse, Weebly і Adobe Muse. Це далеко не повний список програм, оскільки на сьогоднішній день їх налічується кілька десятків, причому крім безкоштовних варіантів існують ще й платні, розраховані на більш серйозних web-майстрів. При виборі найбільш відповідного варіанту слід виходити з типу сайту, а також бажання / можливості розробника платити за програму.

Новачкам цілком підійдуть безкоштовні CMS програми, які можна використовувати як тренажери для підвищення своїх навичок в створенні web-сторінок. Це хороший старт, проте, як правило, для створення дійсно серйозних проектів web-майстру знадобиться в майбутньому одна з платних програм. Справа в тому, що саме в платних CMS програмах можна знайти достатню кількість шаблонів, корисних скриптів, двигунів і модов, завдяки яким можна створити web-сайт, який буде відповідати бажанням сучасних відвідувачів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector