Підключаємо ноутбук до телевізора —

Є проблема з-за відсутності колонок або акустичної системи потрібно, якимось чином посилити звук. Наприклад, що видається — ноутбуком або плеєром. Вирішив підійти до питання прямо і вивести цей звук на телевізор.

Що виходить.

  1. Спроба.

Спочатку хотів було довго не думати так як в своєму розпорядженні мав кабель — з одного боку міні Джек, а з іншого рознесені тюльпани лівий і правий канал. Телевізор Samsung 5 покоління 40 дюймів. Роз’ємів на ньому предосить. Підключив так званий компонентний вхід до нього тюльпани і далі до ноуту. АЛЕ нічого не сталося, компонент в телевізорі неактивний вибрати його неможливо, тому вирішив піти глибше.

  1. спроба

Так як в першому випадку я подумав йому потрібно відео, або якась навантаження на відео канал, ноут підключається був досить таки старенький і таких нововведень як HDMI в ньому не було. АЛЕ був роз’єм s-video і також випадково у мене був і перехідник з s-video на ті ж тюльпани. Підключив тюльпан жовтий до каналу відео компонента на телевізор і компонент став активним. Після того як билрал компонент в налаштуваннях відео карти я вибрав клон телевізора і екрану ноута і вибрав дозвіл (методом наукового тику, виходячи з широкоформатного телевізора). І як би після цього пішов звук, відео, фільми і так далі. Але знову ж таки, але так як завдання зводилася до того щоб з’єднати з пристроєм крім ноутбука. А наприклад плеєр або виносну відео карту (USB). І після відключення самої міні Джека від ноутбука пропало і зображення і звук. При підключенні цього міні джека до іншого пристрою зображення не з’явилося і як слідство не з’явився звук.

Поки на сьогодні все. Наступні спроби розглядатиме трохи пізніше.

А поки якщо ви в даний момент вирішуєте який фільтр для води і купити і не знаєте як бути, то совеуем ознайомитися з матеріалом на сайті Mivmeste в якому розглянуті найбільш підходящі фільтри для води на основі областей в яких ви проживаєте і яка у Вас вода.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector