Програмування для дітей як і з чого почати


Інформатика — постійно змінюється область, відома швидким зростанням технологій, які застарівають набагато швидше, ніж нова пара джинс. З огляду на це, виникає питання: яким чином школа дізнається, що викладається мова програмування, дійсно необхідний їх учням? Звідки відомо батькам, що вбрання кодування підходить їх дітям?

Єдиний спосіб підготувати дітей до роботи двадцять першого століття — викликати цікавість і навчити їх вчитися.

Важливо правильно вибрати перший мова програмування, оскільки кожен з них має певну структуру і особливі обмеження, а це дозволить дітям скласти правильне враження про кодування вцілому. У статті ми розповімо, як правильно вибрати мову програмування і з чого почати вивчення, також думка фахівців з цього питання можете подивитися тут.

Рекомендовані мови програмування для дітей:

  • Python

Python схожий на швейцарський армійський ніж мовами програмування: він не присвячений якої-небудь однієї речі, але є інструментом загального призначення.

Python використовувався для створення таких веб-сайтів, як Google, YouTube і Instagram. Він також використовується для створення ігор, аналізу даних і машинного навчання серед іншого.

Для новачків в програмуванні і для перших кроків, Python — чудова програма. Легко читається і настільки зрозумілий, що можна спробувати купу речей, щоб знайти своє призначення. Його популярність зростає з кожним роком!

  • Ruby

Ruby найбільш відомий своїм програмним забезпеченням Ruby on Rails фреймворк, який хороший для створення веб-додатків.

Ruby приділяє особливу увагу для здійснення задуманого, що робить його унікальним. Таким чином, якщо у дитини є якась ідея, то Ruby — чудовий вибір.

З його допомогою були розроблені соціальна мережа Twitter і веб-сайт Hulu.

  • Java

Вивчення Java буде кілька важким, в порівнянні з Python і Ruby, але, вибираючи цю мову програмування, дитині буде набагато легше вивчати наступні мови. Створення веб-сайтів або додатків можна з легкістю здійснити завдяки Java.

Існуючий на протязі двох десятиліть, Java може запропонувати безліч онлайн ресурсів, набір інструментів і навчальних програм.

  • Scratch

З візуальними мовами програмування, як Scratch, дитина може перетягувати блоки коду, щоб оживити персонажів, створювати гру або додаток. У той час, як візуальні мови не викладають синтаксис, необхідний в більшості інших мов програмування, але вони забезпечують міцну основу програмних принципів. Повний каталог відеокурсів ви можете переглянути за посиланням https://itvdn.com/ru/catalog

Його простота призводить дітей в захват! Візуальні мови програмування використовуються, щоб зробити інтерактивні історії, ігри або анімацію.

Зі скількох років можна вивчати програмування?

Батьки думають, що програмування є технічною спеціальністю, яка призначена лише для обраних умов. Однак в дійсності, переваги та важливість кодування починають усвідомлювати тільки зараз. У сьогоднішньому світі цифрових технологій це корисне вміння може використовуватися в повсякденному житті.

Вивчення кодування легше в маленькому віці. Цей навик сумісний з катанням на велосипеді, тому що залишається з дитиною на все життя. Найкращий вік для вивчення мов програмування — 4 роки для викладання дитині фундаментальних понять обчислення.

Яку мову програмування вибрати дитині?

Вибір першої мови програмування для дітей може трохи заплутати. Однак, якщо Ви планує відправити своїх дітей в кодують класи, Ви можете задатися питанням, з якої мови необхідно почати. Програмування для дітей повинно приносити радість і давати позитивний і приємний досвід. Ви повинні вибрати мову, який легко вивчити. Варіантів може бути маса. Однак не хвилюйтеся! Ось кілька підказок, які допоможуть вибрати перший мова програмування для Ваших дітей.

  • По-перше, визначтеся з метою. Чого хочуть Ваші діти досягти за допомогою кодування? Як тільки у Вас з’явиться мета, вибрати мову стане набагато легше. Наприклад, Python є найкращим варіантом для створення ігор або для можливості кар’єрного росту.
  • Ваші діти повинні почати з мови програмування, який дозволяє зрозуміти основи. При цьому, немає необхідності вивчати складний словник або синтаксис. Якщо Ваші діти говорять англійською мовою, то Ви можете вибрати мову програмування, словник якого подібний до англійської. Крім того, надані дитині книги з кодування дозволять ознайомитися зі світом програмування і вибрати потрібну мову.
  • Люди часто рекомендують вивчати романські мови (італійська, іспанська, французька), оскільки всі вони походять з одного мовного кореня, і, знаючи один з цих мов, можна полегшити собі вивчення іншого. Також відбувається і з мовами програмування. Наприклад, Java, допоможе вивчити наступні мови швидко і ефективно.

Іноді не існує чіткого напрямку про те, яка мова має вивчати Ваша дитина. І це добре! Діти можуть дізнатися про важливі програмні засади з будь-якої мови програмування. Не слід хвилюватися про вибір неправильного мови. Якщо Ваша дитина цікавиться кодуванням, дозвольте йому просто почати.

Як зацікавити дитину навчатися програмуванню?

  • Кодування = креативність

Кодування — креативність, оскільки це математика, наука і рішення задач. Стереотип про комп’ютерних програмістів, як про ботаніка, відлякує багатьох людей від кодування, дорослих і дітей. Але кодування створює речі і оживляє їх (малюнки, ігри, роботи).

Більшості дітей подобається створюватися речі. Таким чином, кодування можна порівняти з будівництвом чого-небудь з Lego або створенням живописної картини. Покажіть інтерес до кодування, підкресливши креативність, і вони, природно, вивчать деякі основні програмні поняття в процесі.

  • Заохотьте дослідження

Знайдіть відповідне віку речі, які дозволять дітям грати без інструкції по експлуатації. Дуже важливий сам процес відкриття «цікаво, що станеться, якщо я зроблять це?» — є основним компонентом світу кодуванні.

Заохотьте дітей в експериментах і уважно спостерігайте за ними. Навіть якщо Ви не є програмістом, Ви можете навчитися разом зі своїми дітьми.

  • Насолоджуйтесь захопленням дитини

Існують програми, які зосереджують повністю на малюванні або анімації. багато програм дозволяють проектувати роботів і керувати ними. Діти, захоплені своєю справою, можуть створювати веб-сайти, щоб видавати огляди прочитаних книг. Спортивні фанатики можуть створювати веб-сайти для відстеження статистики улюблених гравців або команд. Насолоджуйтеся тим, що любить робити Ваша дитина і використовуйте кодування, щоб втілити мрію в реальність.

Основні вимоги до навчального ресурсу / курсам?

Програмування — корисна навичка для будь-якої дитини, який вчить думати про процес роботи і про кожен крок, необхідному для створення програм і вирішення проблем. Програмування, як і будь-який навик, вимагає постійної практики. Незалежно від того, яка мова вибере Ваша дитина, обчислювальні навички — невід’ємна частина життя. Прищепити радість у вивченні мов програмування Вашій дитині, записуючись на наші курси!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector